repertuarPoniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

AOIA

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

3 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (piątek)
8 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (poniedziałek)
12 kwietnia (czwartek)   
13 kwietnia (piątek)
15 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)
25 kwietnia (środa)
27 kwietnia (piątek)

19:00 Cudowna terapia
18:00 DT: Przypowieść Jin-Jang Zoo
16:00 DT: Przypowieść Jin-Jang Zoo
18:00 Bierki
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
18:00 Bierki
19:00 Wywiad
18:00 Bierki
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Cudowna terapia

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3

14 kwietnia (sobota)

16:00 DT: Żarty Teatralne

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

8 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (niedziela)

13:00 Calineczka 16:00 O wilku i 7 koźlątkach    
13:00 Czerwony Kapturek 16:00 Biała foka   
13:00 Śpiąca królewna 16:00 Brzydkie Kaczątko   
13:00 Dlaczego słonie mają trąby 16:00 Lokomotywa

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38

6 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (poniedziałek)

19:00 DT: Przyj dziewczyno, przyj
19:00 Wojciech Młynarski. O tych, co się za pewnie poczuli
19:00 Teatr YETA – Cel-i-na

ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18

10 kwietnia (wtorek)

19:00 DT: Ekstrakt z kawy

TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

4 kwietnia (środa)    
5 kwietnia (czwartek)
6 kwietnia (piątek)
8 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (poniedziałek) 
10 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (środa)    
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa)    
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)    
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)
29 kwietnia (niedziela)

9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
12:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
19:00 Jaki Taki
12:00 Księga Dżungli 19:00 Jaki Taki
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
12:00 Tymoteusz wśród ptaków

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

10 kwietnia (wtorek)  
11 kwietnia (środa) 
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa) 
20 kwietnia (piątek) 
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)   
25 kwietnia (środa)   
26 kwietnia (czwartek)
28 kwietnia (sobota)  
29 kwietnia (niedziela)

10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Selfie.com.pl
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane

Scena kameralna

6 kwietnia (piątek)    
7 kwietnia (sobota)   
10 kwietnia (wtorek)  
11 kwietnia (środa) 
12 kwietnia (czwartek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (czwartek) 
20 kwietnia (piątek)
24 kwietnia (wtorek)  
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)

19:00 Otchłań – PRAPREMIERA
19:00 Otchłań – PREMIERA
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości

Scena mała

3 kwietnia (wtorek) 
4 kwietnia (środa)    
5 kwietnia (czwartek)   
6 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (wtorek)   
11 kwietnia (środa) 
12 kwietnia (czwartek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)

19:00 Cień
19:00 Cień
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

19 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (wtorek) 
25 kwietnia (środa)

20:00 Kobold
20:00 Kobold
20:00 Kobold

TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333

14 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (piątek)

18:00 Festiwal Łódź Folk Music
19:00 Ocalona
19:00 21:15 Szalone nożyczki
9:00 18:30 Bitwa Szambali

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (piątek) 
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (piątek)   
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)

19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
18:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Rodzinny interes
11:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 Rodzinny interes
19:15 Skąpiec, albo sknera ukarany
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

6 kwietnia (piątek)    
7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (poniedziałek)
11 kwietnia (środa)    
12 kwietnia (czwartek)    
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (wtorek)    
18 kwietnia (środa)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)    
23 kwietnia (poniedziałek)
27 kwietnia (piątek)    
28 kwietnia (sobota)

18:30 Cyrano
18:30 Cyrano
16:00 19:00 Klatka dla ptaków
19:00 Stare Dobre Małżeństwo
18:30 Step by step
18:30 Step by step
18:30 Step by step
18:30 Wesoła wdówka
15:00 Niezła Scena 18:30 Wesoła wdówka
11:00 Zorro
11:00 Zorro
18:30 Klasycy Big-Bandu: Glenn Miller
17:00 Klasycy Big-Bandu: Glenn Miller
18:30 Alibi od zaraz
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

5 kwietnia (czwartek)    
6 kwietnia (piątek)    
7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (czwartek) 
13 kwietnia (piątek)   
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (czwartek)   
20 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (piątek)    
28 kwietnia (sobota)    
29 kwietnia (niedziela)

19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
16:00 20:00 Ślubu nie będzie
19:00 Wiele demonów
19:00 Wiele demonów
19:00 Wiele demonów
16:00 Wiele demonów
10:00 19:00 Szewcy
10:00 Szewcy 21:15 Impro Atak! Musical improwizowany
16:00 Szewcy
19:00 Ziemia Obiecana
19:00 Ziemia Obiecana
16:00 Ziemia Obiecana

Mała Sala

4 kwietnia (środa)  
5 kwietnia (czwartek)    
6 kwietnia (piątek) 
7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (piątek)    
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (czwartek)    
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)    
27 kwietnia (piątek) 
28 kwietnia (sobota)    
29 kwietnia (niedziela)

10:00 18:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
19:15 Antygona w Nowym Jorku 21:15 Impro Atak! Koncert życzeń
19:15 Antygona w Nowym Jorku 21:15 Impro Atak! Kryminał…
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana
19:15 Czekając na telefon 21:15 Impro Atak!
12:00 DT: Małe dziecko… 19:15 Czekając… 21:15 Impro Atak! Komedia
12:00 DT: Małe dziecko we mnie 19:15 Czekając na telefon
19:15 Czekając na telefon
19:15 Czekając na telefon
19:15 Psunio 21:15 Impro Atak!
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Psiunio
10:00 Belfer
10:00 Belfer
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (niedziela)    
22 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (piątek)  
29 kwietnia (niedziela)

12:00 DT: Karuzela Wyobraźni
12:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Urodziny Baby Jagi
11:30 Urodziny Baby Jagi
12:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

3 kwietnia (wtorek)    
4 kwietnia (środa)    
5 kwietnia (czwartek)    
6 kwietnia (piątek)    
8 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (poniedziałek) 
10 kwietnia (wtorek)    
11 kwietnia (środa)    
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)    
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (poniedziałek)    
17 kwietnia (wtorek)    
18 kwietnia (środa)    
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)    
24 kwietnia (wtorek)    
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek) 
29 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (poniedziałek)

11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 Pokolorowanki 11:00 Gdzie jest Lailonia?
9:00 11:30 Gdzie jest Lailonia?
12:00 Pokolorowanki
9:00 11:30 Gdzie jest Lailonia?
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 Chłopcy z Placu Broni
16:00 DT: Wysypisko
12:00 Księga Dżungli 16:00 DT: Wysypisko
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Samograj
9:00 11:00 Samograj
12:00 Samograj
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:30 Sekretny Dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:30 Sekretny Dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:30 Sekretny Dziennik Adriana Mole’a
10:00 16:00 Pokolorowanki
12:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

5 kwietnia (czwartek)    
6 kwietnia (piątek)    
7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)   
10 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (środa)    
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)    
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (piątek)    
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)    
26 kwietnia (czwartek) 
27 kwietnia (piątek)    
28 kwietnia (sobota)    
29 kwietnia (niedziela)

11:00 Wszystko w rodzinie
11:00 19:00 Wszystko w rodzinie   
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
11:00 Wszystko w rodzinie
11:00 Beoing, Boeing
11:00 Beoing, Boeing
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Pomoc Domowa
11:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa

Mała Sala

5 kwietnia (czwartek)    
6 kwietnia (piątek)
7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)    
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)    
25 kwietnia (środa)    
26 kwietnia (czwartek) 
27 kwietnia (piątek)    
28 kwietnia (sobota)    
29 kwietnia (niedziela)

9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
16:00 Brancz
16:00 Brancz
19:15 lovebook
16:00 lovebook
19:15 lovebook
19:15 lovebook
19:15 Siódmy anioł – PRAPREMIERA
19:15 Siódmy anioł
19:15 Siódmy anioł
19:15 Siódmy anioł
19:15 Siódmy anioł
11:00 Siódmy anioł
19:15 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala

5 kwietnia (czwartek)    
6 kwietnia (piątek)    
7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)   
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (czwartek)
21 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (piątek)    
28 kwietnia (sobota)

20:30 Przebudzenie wiosny
20:30 Przebudzenie wiosny
20:30 Przebudzenie wiosny
20:30 Przebudzenie wiosny
19:07 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Operetka
20:30 Przebudzenie wiosny
20:30 Przebudzenie wiosny

Mała Sala
w kwietniu brak informacji o pokazach teatralnych
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

10 kwietnia (wtorek) 
11 kwietnia (środa)

12:00 DT: Prawdziwe Królestwo
17:00 DT: Masz W Sobie Kawałek Mojego Serca

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

4 kwietnia (środa)    
5 kwietnia (czwartek)
7 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (środa)    
12 kwietnia (czwartek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (poniedziałek)
23 kwietnia (poniedziałek)
26 kwietnia (czwartek) 
27 kwietnia (piątek)

18:00 Kopciuszek
11:00 Kopciuszek
19:00 Carmen
18:00 Carmen
19:00 Ścieżki życia
19:00 Ścieżki życia
19:00 Straszny dwór
18:00 Straszny dwór
19:00 100 pieśni na 100-lecie Niepodległości
18:00 Salon Muzyczny – koncert SM im. Moniuszki
19:00 Nabucco
19:00 Nabucco

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
28 kwietnia (sobota) 18:00 Północ w Paryżu
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)

13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)

19:00 DT: Czerwony Kapturek Później
19:00 DT: Czerwony Kapturek Później
20:00 KIPISZ #4
19:00 Schron

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – grudzień 2019
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2017
Repertuar teatrów – sierpień 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*