repertuarPoniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
4 października (niedziela)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
27 października (wtorek)
28 października (środa)
29 października (czwartek)
11:00 Gnomy
19:00 Seks, prochy i rock’n’roll
19:00 Seks, prochy i rock’n’roll
19:00 Seks, prochy i rock’n’roll
19:00 Próby Sheffera – próba z udziałem publiczności
19:00 Próby Sheffera – PREMIERA
19:00 Próby Sheffera
19:00 Diva Show
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Amok
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
w październiku

brak informacji o spektaklach

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
15:30 Sekret detektywa – na tropie zaginionych książek
16:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 Calineczka
16:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie
15:30 Byczek Fernando
16:00 Czerwony Kapturek
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
26 września (poniedziałek)

19:00 Tlen

ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
9 października
10 października
11 października
ŁóPTA 2015
ŁóPTA 2015
ŁóPTA 2015
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl
1 października (czwartek)
2 października (piątek) 
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
5 października (poniedziałek)    
6 października (wtorek)
7 października (środa)
8 października (czwartek)
9 października (piątek)
11 października (niedziela)
12 października (poniedziałek)    
13 października (wtorek)
15 października (czwartek)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
19 października (poniedziałek)    
20 października (wtorek)
21 października (środa)
22 października (czwartek)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
26 października (poniedziałek)    
27 października (wtorek)
28 października (środa)    
29 października (czwartek)
30 października (piątek)
10:00 Szary chłopiec
10:00 Szary chłopiec
18:00 Piękna i Bestia – PREMIERA
16:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 Piękna i Bestia
12:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 W pogoni za… 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 W pogoni za…
18:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 Pan Teatr 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 Konik Garbusek 10:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Konik Garbusek 10:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Konik Garbusek 10:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Konik Garbusek 10:00 Pan Teatr
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 października (piątek) 
3 października (sobota)
4 października (niedziela)   
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
30 października (piątek) 
31 października (sobota)
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Ich czworo
15:00 19:00 Klimakterium… i już
19:00 Książę Niezłomny – PREMIERA
19:00 Książę Niezłomny – PREMIERA
Scena kameralna

2 października (piątek) 
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
15 października (czwartek)
16 października (piątek)  
17 października (sobota)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
29 października (czwartek)

19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Boże Mój!
19:00 Boże Mój!
19:00 Boże Mój!
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
20:00 Agnieszka Skrzypczak i Pink Roses
Scena mała
6 października (wtorek)
7 października (środa)
8 października (czwartek) 
10 października (sobota)
22 października (czwartek)
23 października (piątek)
29 października (czwartek)
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
21:30 Weekend z W
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
18:00 Niezłomność to ułomność?
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
5 października (poniedziałek)
13 października (wtorek)
15 października (czwartek)
20 października (wtorek)
28 października (środa)
19:00 Szelmostwa lisa Witalisa
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
20:00 Spowiedź w drewnie
20:00 Spowiedź w drewnie
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
3 października (sobota)
9 października (piątek)
13 października (wtorek)
27 października (wtorek)
19:00 Improskład
20:00 Single i Remiksy
19:00 Wojciech Cejrowski – Ale Meksyk
20:00 Stand-Up Polska
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

2 października (piątek)
3 października (sobota)
8 października (czwartek)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
22 października (czwartek)   
23 października (piątek)
24 października (sobota)
29 października (czwartek)   
30 października (piątek)
31 października (sobota)

19:15 Miłość i polityka
19:15 Miłość i polityka
17:00 Ania z Zielonego Wzgórza – III próba generalna
17:00 Ania z Zielonego Wzgórza – PREMIERA
12:15 17:00 Ania z… 19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
19:15 Scenariusz dla trzech aktorek
11:15 17:00 Ania z… 19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Wesołego powszedniego dnia
19:15 Wesołego powszedniego dnia
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
2 października (piątek)   
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
5 października (poniedziałek)        
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
12 października (poniedziałek)    
13 października (wtorek)
14 października (środa) 
17 października (sobota)
18 października (niedziela)    
20 października (wtorek)
21 października (środa)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
28 października (środa)
29 października (czwartek)
20:00 Jesus Christ Superstar (w Pasażu Schillera)
18:30 Aj Waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Aj Waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Chór Węgierski
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
20:00 Filharmonia Dowcipu
17:30 20:15 Imię
17:30 20:15 Imię
18:30 Człowiek z La Manchy
18:30 Człowiek z La Manchy
11:00 Zorro
11:00 Zorro
18:30 Zemsta Nietoperza
18:30 Zemsta Nietoperza
16:00 19:00 15-lecie Kabaretu Ne-Nówka
11:00 Sen Nocy (Nie)letniej
18:30 Sen Nocy (Nie)letniej
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
2 października (piątek)
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
7 października (środa)    
8 października (czwartek)  
9 października (piątek) 
10 października (sobota)
11 października (niedziela)   
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
21 października (środa) 
22 października (czwartek)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
30 października (piątek) 
31 października (sobota)
19:00 Więcej niż możesz zjeść – PREMIERA
19:00 Więcej niż możesz zjeść
19:00 Więcej niż możesz zjeść
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
16:00 19:00 Złodziej
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
16:00 19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
Mała Sala
2 października (piątek)
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
5 października (poniedziałek)    
7 października (środa)    
8 października (czwartek)    
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
14 października (środa)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
23 października (piątek)  
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
30 października (piątek) 
31 października (sobota)
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie 21:15 Impro Atak!
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie 21:15 Impro Atak!
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
17:30 Bardzo Mała Literacka: Legendy polskie
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
16:00 19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Mała Literacka Performatywnie: Czy lubicie banany…
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
10:00 19:15 Vatzlav 21:15 Impro Atak!
19:15 Vatzlav 21:15 Impro Atak!
16:00 Mała Literacka: Wojciech Nowicki 19:15 Vatzlav
19:15 Brygada szlifierza Karhana 21:15 Impro Atak!
19:15 Brygada szlifierza Karhana 21:15 Impro Atak!
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 października (niedziela)
7 października (środa)
8 października (czwartek)
11 października (niedziela)
13 października (wtorek)
14 października (środa)
16 października (piątek)
18 października (niedziela)
20 października (wtorek)
21 października (środa) 
23 października (piątek)
25 października (niedziela)
27 października (wtorek) 
28 października (środa)
29 października (czwartek)
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
12:30 Zakochany Miś
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 października (czwartek)    
2 października (piątek)
4 października (niedziela)
5 października (poniedziałek)    
8 października (czwartek)    
9 października (piątek)
11 października (niedziela)
12 października (poniedziałek)    
13 października (wtorek)
14 października (środa)
15 października (czwartek)    
16 października (piątek)
18 października (niedziela)
19 października (poniedziałek)    
20 października (wtorek)
21 października (środa) 
22 października (czwartek)    
23 października (piątek) 
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
26 października (poniedziałek)    
27 października (wtorek)
28 października (środa)
29 października (czwartek)    
30 października (piątek)
31 października (sobota)

10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki 19:00 Wołanie Miasta (Sienkiewicza 75/77)
12:00 Pokolorowanki 19:00 Wołanie Miasta (Wi-Ma)
11:00 Pinokio
11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio 19:00 Wołanie Miasta (Jaracza 20)
12:00 Pinokio 19:00 Wołanie Miasta (Łagiewnicka 5)
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Białe baloniki
19:00 Balladyny i romanse (napisy po angielsku)
12:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
18:00 Maszyna Trurla – czytanie performatywne
12:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 Gdzie jest Lailonia? 10:30 Gdzie jest Lailonia? + warszt
9:00 Gdzie jest Lailonia? 10:30 Gdzie jest Lailonia? + warszt
9:00 18:00 Gdzie jest Lailonia? 10:30 Gdzie jest Lailonia? + warszt
9:00 Gdzie jest Lailonia? 10:30 Gdzie jest Lailonia? + warszt
18:00 Koralina + Wieczór Halloween

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 października (czwartek)    
2 października (piątek)
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
5 października (poniedziałek)        
7 października (środa)    
8 października (czwartek)    
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
13 października (wtorek)
14 października (środa)
15 października (czwartek)    
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)    
21 października (środa)
22 października (czwartek)    
23 października (piątek)
24 października (sobota)   
28 października (środa)
29 października (czwartek)    
30 października (piątek)
31 października (sobota)

19:00 Boeing, boeing
11:00 19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
11:00 Boeing, boeing
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Wytwórnia piosenek – dla emerytów
10:00 19:00 Wytwórnia piosenek
19:00 Wytwórnia piosenek
19:00 Wytwórnia piosenek
11:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
11:00 19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2

Mała Sala
1 października (czwartek)        
3 października (sobota)
5 października (poniedziałek)    
6 października (wtorek)   
8 października (czwartek)    
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)   
13 października (wtorek)
15 października (czwartek)    
16 października (piątek)
19 października (poniedziałek)    
20 października (wtorek)
21 października (środa)
22 października (czwartek)    
23 października (piątek)
27 października (wtorek)
28 października (środa)
29 października (czwartek)
11:00 Szkoła żon
19:15 Oś
11:30 Oś
11:30 Oś
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Brancz
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
10:00 Oczy nieba
10:00 Oczy nieba
11:00 Szkoła żon
11:00 Szkoła żon
11:00 Szkoła żon
11:00 Stopklatka
11:0 Stopklata 14:00 Teatr dla niewidomych i słabo widzących
11:00 Stopklatka
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
w październiku brak informacji o spektaklach
Mała Sala
6 października (wtorek)
7 października (środa)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
12 października (poniedziałek)    
13 października (wtorek) 
14 października (środa)
15 października (czwartek)
19:07 Maria Stuart – pokaz przedpremierowy
19:07 Maria Stuart – pokaz przedpremierowy
19:07 Maria Stuart – PREMIERA
19:07 Maria Stuart – premiera prasowa
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
1 października (czwartek)
8 października (czwartek)
10 października (sobota)
15 października (czwartek)
18 października (niedziela)
22 października (czwartek)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
28 października (czwartek)
30 października (piątek)
31 października (sobota)
20:00 Tańce wirowe – warsztaty
20:00 Tańce wirowe – warsztaty
19:00 Watermelon
20:00 Tańce wirowe – warsztaty
19:00 Niewiarygodne
20:00 Tańce wirowe – warsztaty
19:00 Spadając
19:00 Spadając
20:00 Tańce wirowe – warsztaty
18:00 20:00 Rysunek z pamięci
20:00 Pograjka
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

2 października (piątek)
5 października (poniedziałek)    
7 października (środa)    
9 października (piątek)
11 października (niedziela)
14 października (środa)
16 października (piątek)
18 października (niedziela)    
20 października (wtorek)
23 października (piątek)
25 października (niedziela)
26 października (poniedziałek)     
29 października (czwartek)    
30 października (piątek)

18:30 Traviata
12:00 Magiczne Moce Sceny
18:30 Madama Butterfly
19:00 Balet Igora Moisiejewa
18:30 Chopin wymarzony
18:30 Trubadur
18:00 20:30 Kabaret Moralnego Niepokoju
18:30 Oniegin
18:30 Oniegin
18:30 Straszny dwór
18:30 Ziemia Obiecana
18:30 Cud albo Krakowiaki i Górale
18:30 Baron Cygański
18:30 Baron Cygański
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)   
17 października (sobota)
18 października (niedziela)    
29 października (czwartek)    
30 października (piątek)

19:00 21:00 Imaginarium (teren EC-1)
19:00 21:00 Imaginarium (teren EC-1)
19:00 21:00 Imaginarium (teren EC-1)
18:00 Imbala
18:00 Imbala
9:30 12:30 The life and death of Martin Luther King
9:00 12:00 The life and death of Martin Luther King

TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
w październiku brak informacji o spektaklach
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
w październiku brak informacji o spektaklach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – wrzesień 2019
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2017
Repertuar Teatrów – lipiec 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*