klima-CMYK-2Cieszący się dużą popularnością wśród publiczności spektakl Klimakterium i… już doczekał się swojej kontynuacji. 8 oraz 9 marca łódzka publiczność w Teatrze Muzycznym mogła podziwiać kolejny odcinek dobrze nam znanej sztuki.

Twórcy odnoszącego sukces przedstawienia dopisali ciąg dalszy losów naszych ulubionych bohaterek. Pod tytułem Klimakterium 2 czyli Menopauzy szał widzimy, że kobiety i ich  problemy, to temat nie wyczerpany. Dzięki świetnie wcielającym się w swoje role aktorkom każda kobietka uświadamia sobie, że okres klimakterium to nie koniec świata – a jednak początek nowego etapu życia.

Wciąż walcząca z nadwagą, Pamela oraz  Zosia, zaradna pani domu, kontynuując zwyczaj, przybywają świętować urodziny swojej kumpeli, Maliny. Przyjaciółki spotykają się w dopiero co otwartym pubie solenizantki.  Niestety brakuje jednej z naszych bohaterek, Krychy, która w nietypowy sposób nieco zmieniała plany… za to pojawia się nasza nowa przesympatyczna bohaterka, Angela, która wspólnie z Maliną prowadzi pub. Kobiety, które tyle czasu się nie widziały oczywiście mają sobie wiele do powiedzenia. Dlatego też wciągną nas w wir tajemnic, głośnych plotek, zapewniając nam wiele śmiesznych wspólnych chwil. I wtedy zaczyna się zabawa!

Świetne aktorki w wyjątkowy sposób poprzez zabawne teksty, ciekawe układy choreograficzne oraz przyjemne i porywające do wspólnej zabawy teksty piosenek z pewnością zaciekawiły łódzką publiczność, na co wskazywały liczne i głośne brawa w trakcie jak i na koniec przedstawienia. Spektakl jest idealnym przesłaniem dla każdej kobiety, jak również dla wszystkich panów oraz młodych osób. Wskazuje na to publiczność, wśród której można było zauważyć osoby w różnym przedziale wiekowym.

Klimakterium 2 to sztuka, dzięki której możemy dostrzec pozytywne strony naszego pięknego życia. Na pewno każdy po zakończonym przedstawieniu wyjdzie z uśmiechem na twarz!  Dlatego też z uśmiechem, tym którzy nie mieli okazji polecam wybrać się na Spektakl ! Dla zainteresowanych przypomnę, że kolejne terminy Spektaklu w Łódzkim Teatrze Muzycznym odbędą się: 12, 24 oraz 25 maja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Na_Lfot.Ewelina_Konior_Slowinska.2
33. FST: Na L… recenzja
iwonak
Iwona, księżniczka Burgunda Teatru Studyjnego – recenzja
IMG_6374
MFSPiN: Caryca Katarzyna – recenzja
1 Komentarz
 • Kasia
  25 listopada 2019 at 11:31

  Okropne show.
  Przede wszystkim, skierowane wyłącznie do starszych kobiet.
  Dowcip na bardzo niskim poziomie, cała rozmowa sprowadzona do okropnych dowcipów o seksie i sucharów w stylu:
  ” wszystko jest do dupy” i ” tylko pasta jest do zębów”.
  Gra aktorek rzeczywiście przyjemna, ale nie było z czego śmiać. Ta sztuka to obraz nędzy i rozpaczy kobiet po 50, które mają niezaspokojone potrzeby seksualne, durnych mężów i niewdzięczne dzieci.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*