Szalone nożyczki, legendarny spektakl Teatru Powszechnego zaprezentowano dwukrotnie, w sobotę, 28 lipca, w Manufakturze. Impreza towarzyszyła tegorocznym Urodzinom Łodzi.

Sztuka na deskach Powszechnego prezentowana jest od 1999 roku. Został zagrany już ponad 1100 razy. Interaktywna formuła komedii powoduje, że jego fabuła nigdy nie jest do końca taka sama, dlatego też wielu widzów ogląda spektakl wielokrotnie. Rekordzista obejrzał go 16 razy. Po prapremierze w Łodzi spektakl zyskał ogromną popularność, wiele teatrów – bazując na sukcesie spektaklu w Łodzi – włączyło go do swojego repertuaru.

Salon fryzjerski „Szalone nożyczki” prowadzony przez mistrza grzebienia i – rzecz jasna – nożyczek, Ola Boskiego odwiedziło już ponad 240.000 osób. Salon słynie z doskonałej obsługi i profesjonalnych usług, niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza – morderstwo w sąsiadującym z salonem mieszkaniu dokonane przez nieznanego sprawcę. Podejrzani są zarówno pracownicy salonu, jak i jego klienci. I tu do akcji wkraczają… widzowie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1488_kopia
Letnia Scena Monopolis – ZUS… (foto)
gala_szkoy_baletowej_20170309_1792876087
Sukces uczniów szkoły baletowej
IMG_6689
Stand-up w Scenografii (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*