Szalone nożyczki, legendarny spektakl Teatru Powszechnego zaprezentowano dwukrotnie, w sobotę, 28 lipca, w Manufakturze. Impreza towarzyszyła tegorocznym Urodzinom Łodzi.

Sztuka na deskach Powszechnego prezentowana jest od 1999 roku. Został zagrany już ponad 1100 razy. Interaktywna formuła komedii powoduje, że jego fabuła nigdy nie jest do końca taka sama, dlatego też wielu widzów ogląda spektakl wielokrotnie. Rekordzista obejrzał go 16 razy. Po prapremierze w Łodzi spektakl zyskał ogromną popularność, wiele teatrów – bazując na sukcesie spektaklu w Łodzi – włączyło go do swojego repertuaru.

Salon fryzjerski „Szalone nożyczki” prowadzony przez mistrza grzebienia i – rzecz jasna – nożyczek, Ola Boskiego odwiedziło już ponad 240.000 osób. Salon słynie z doskonałej obsługi i profesjonalnych usług, niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza – morderstwo w sąsiadującym z salonem mieszkaniu dokonane przez nieznanego sprawcę. Podejrzani są zarówno pracownicy salonu, jak i jego klienci. I tu do akcji wkraczają… widzowie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_5731
TimeBank na Hotelu Grand (foto+wideo)
teatralnakaruzela
Werdykt Jury Festiwalu Teatralna Karuzela 2013
IMG_8379
Letnia Scena: Przebudzenie wiosny (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*