IMG_6860_tn_tnnWe wtorek, 15 listopada dwukrotnie na deskach klubu Wytwórnia zaprezentowały się tancerki z legendarnego Crazy Horse Paris.

Zainspirowane nieskończenie bogatym motywem kobiecości, widowisko Forever Crazy składa się z serii niezwykłych, będących ucztą dla oczu scenek, w których pojawia się dziesięć, pochodzących z różnych stron świata,oszałamiająco pięknych tancerek o wykształceniu baletowym, występujących właściwie nago.

Francuska prasa okrzyknęła przedstawienie jako „…spektakularne” (20 Minutes) oraz określiła je „ucztą dla zmysłów” (Paris Match) i „najpiękniejszym widowiskiem z aktualnej oferty Paryża” (Le Parisien).

Kabaret Crazy Horse w Paryżu został założony przez Alaina Bernardina w roku 1951 i od samego początku był miejscem niezwykle chętnie odwiedzanym przez gości. Na przestrzeni 60 lat przewinęło się przez jego progi ponad 10 milionów widzów, a wśród nich wiele znakomitości, takich jak np. Elvis Presley, Elizabeth Taylor, prezydent John F. Kennedy, Madonna, Christina Aguilera, Jean Paul Gauthier, Pedro Almodovar, Sting, Beyonce i wielu innych.

joomplu:28963 joomplu:28962
joomplu:28961 joomplu:28960

/fot. Marcin Żmudziński www.foto-maniak.pl + txt. mat.pras.

Zobacz także:

Jezioro łabędzie w Teatrze Muzycznym (foto)

Gaelforce Dance w Łodzi (foto)

Jezioro Łabędzie – Moscow City Ballet (foto)

Metropolish – Telesocjostory w Łodzi (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2984
Letnia Scena 2014: Spowiedź Divy (foto)
16082012_054
Letnia Scena Forum: Lamentacje londyńskie (foto)
Eugeniusz_Oniegin_14
Eugeniusz Oniegin w Teatrze Wielkim (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*