Pomoc Domowa w Manufakturze

pomocdomowaTeatr Powszechny w Łodzi i Manufaktura przygotowały wspólny prezent dla łodzian z okazji 594. Urodzin Łodzi. W niedzielę, 30 lipca o godz. 17 na Rynku zaprezentowana zostanie komedia „Pomoc domowa”, kolejna część teatralnego „serialu”, którego bohaterką jest pomoc domowa Nadia, czyli prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się uniknąć plątania w damsko-męski galimatias? Czy zapanuje nad sercowym bałaganem swoich nowych gospodarzy? I jakie tajemnice sama skrywa?

Znakomita komedia Camolettiego w brawurowym, przygotowanym specjalnie dla Teatru Powszechnego w Łodzi przekładzie Bartosza Wierzbięty, znanego szerokiemu gronu odbiorców, jako twórcy polskich dialogów do takich filmów animowanych, jak m.in. „Shrek”, „Rybki z ferajny”, „Misja Kleopatra”, „Asterix i Obelix”, „Madagaskar”, „Sezon na misia”, „Kot w butach”, „Film o pszczołach”, „Hotel Transylwania”.

Od czwartku 27 lipca od 14:00 i od 19:00 w Manufakturze na stoisku Teatru Powszechnego w Łodzi zlokalizowanym koło punktu informacyjnego w galerii handlowej możecie Państwo odbierać bezpłatne wejściówki na spektakl. Jedna osoba może odebrać dwa bezpłatne bilety na spektakl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *