Teatr na wakacje – informator cz. 2

letnia_scena_-_internet1Dziewiętnasta edycja Letniej Sceny, pierwsza Letniej Sceny Monopolis i Teatralnego Pasażu Róży, to główne atrakcje nadchodzącego sierpnia.

Tradycją jest, że Dom Literatury w Łodzi zaprasza w wakacje na Letnią Scenę – Przegląd Małych Form Teatralnych. Przed nami już dziewiętnasta edycja tej imprezy. W tym roku przegląd również ma formułę konkursową, teatry walczą o nagrody w wysokości 10 tys zł. Poza tym zobaczymy realizację Domu Literatury – O tych, co się za pewnie poczuli Studia Piosenki Domu Literatury w Łodzi.

W nadchodzącym miesiącu będziemy mogli zobaczyć Marię S. (2 sierpnia), Prawdziwą historię śmiechu (9 sierpnia), Deja Vu, czyli windą do nieba (16 sierpnia), Stroiciela grzebieni (23 sierpnia) oraz Wojciech Młynarski. O tych, co się za pewnie poczuli (30 sierpnia) Bilety kosztują: 25 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu pokazu – więcej informacji można znaleźć tutaj.

Łódzkie Centrum Wydarzeń zaprasza do Pasażu Róż. Przez kolejne piątki prezentowane będą spektakle – w sierpniu będą to kolejno One Mąż Show (11 sierpnia) oraz Impro Atak! (18 sierpnia). Bilety kosztują 10 zł. W razie niepogody przedstawienia będą wystawiane w AOIA – więcej informacji można znaleźć tutaj.

W sierpniu planowana jest kolejna odsłona Letniej Sceny Monopolis (nie mylić z projektem Domu Literatury, o którym wspomniano powyżej). Także 5 sierpnia w Pasażu Schillera, w ramach Pasaż(y) Sztuki zobaczymy Impro Atak!.

SIERPNIOWE REPERTUARY TEATRÓW ZNAJDZIECIE TUTAJ

WYDARZENIA

środy Letnia Scena w Domu Literatury
piątki Teatralny Pasaż Róży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *