Letnia Scena Dom Literatury w Łodzi, Teatralny Pasaż Róży, Letnia Scena Monopolis, spektakle w Teatrze Powszechnym – to najważniejsze teatralne wydarzenia nachodzącego miesiąca.

Od 3 lipca do 5 września Dom Literatury w Łodzi zaprasza do udziału w XX Przeglądzie Małych Form Teatralnych – Letniej Scenie 2018. Na scenie pojawią się spektakle z całego kraju – osiem z nich walczyć będzie o nagrodę w wysokości 10 tys. zł. W pierwszym miesiącu wakacji będą to: Tato nie wraca, Święci tego tygodnia, Aktor. Work in progress oraz Pralnia. Poza tym widzowie zobaczą dwie produkcje Domu Literatury – w lipcu Do ciebie Polsko. więcej informacji można znaleźć tutaj.

Od 6 lipca Łódzkie Centrum Wydarzeń po raz drugi zaprasza do Teatralnego Pasażu Róży. Przy Piotrkowskiej 3 zobaczymy kilka przestawień – w lipcu będą to Supermenka, Moja droga B. (nagradzana m.in. podczas Letniej Sceny Domu Literatury) oraz Dobry wieczór państwu – więcej informacji można znaleźć tutaj.

Choć większość teatrów w kraju prezentuje ostatnie spektakle w czerwcu i zaczyna przerwę urlopową, Teatr Powszechny w Łodzi – jak co roku – zaprasza łodzian na spektakle również w wakacje. do 29 lipca trwać będzie „Lato w Teatrze Powszechnym w Łodzi”. Na dwóch scenach przy Legionów oglądać będzie można spektakle z Dużej i Małej Sceny w specjalnych, wakacyjnych cenach (20, 25 i 30 zł.). Więcej informacji można znaleźć tutaj.

W nadchodzącym miesiącu odbędzie się kolejna odsłona Letniej Sceny Monopolis. W sierpniu czekają na nas m.in. Retroperspektywy – festiwal Teatru Chorea.

W lipcu na spektakle zaprasza również m.in. Baśniowa Kawiarenka, Teatr DOM, Teatr Mały. Repertuary znaleźć możecie tutaj.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
BANEREK_Krawiec_Niteczka
Krawiec Pan Niteczka w Teatrze Arlekin
Wolę się ścigać niż zakochiwać Teatru Pinokio
baba_chanel
Baba Chanel w Teatrze Jaracza

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*