Skrzypek_na_dachuCzy Twoje dziecko uwielbia śpiewać i tańczyć? Czy marzy o występie na prawdziwej scenie w jednym z przedstawień Teatru Muzycznego w Łodzi? Teraz jest na to szansa.

Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza w poniedziałek 16.01.2012 (o godz. 16:00,w siedzibie przy ul. Północnej 47/51) dzieci w wieku 7 – 12 lat na CASTING do ról dziecięcych w przedstawieniach granych w teatrze, m.in. Skrzypka na dachu. Konieczne jest pisemne zgłoszenie – najpóźniej do 13.01.2012 wraz ze zgodą pisemną rodzica / opiekuna na adres: k.wawrzyniak@teatr-muzyczny.lodz.pl (w temacie: Casting dla dzieci).

Należy zaprezentować (z pamięci): jedną piosenkę – wokalnie lub wokalnie z elementami tańca (mile widziane), koniecznie z towarzyszeniem pełnego podkładu instrumentalnego nagranego na płycie CD w formacie AUDIO lub MP3 albo z akompaniamentem własnego pianisty – czas trwania utworu do 3 min., jeden fragment wiersza (do 1 min.). Trzeba ze sobą zabrać strój do ćwiczeń i miękkie obuwie. Komisja będzie oceniała: słuch muzyczny, poczucie rytmu, interpretację utworu, prezencję.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Plakat_XVIII_MFSPiN
Rozpoczyna się sprzedaż biletów na XVIII MFSPiN
16082012_054
Letnia Scena Forum: Lamentacje londyńskie (foto)
madagascar
Casting do musicalu Madagaskar – przygoda musicalowa

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*