W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia) o godz. 18 Teatr Komedii Impro w Łodzi zaprasza do Artkombinatu (Scena Monopolis) na “Historię twojego prezentu”. Przedstawienie nie ma ustalonego wcześniej scenariusza, to goście zdecydują o tym, co wydarzy się na scenie i jak potoczy się akcja.

Chcemy poznać sekretne historie Waszych wymarzonych prezentów. Przynieście zatem niespodzianki, które otrzymaliście od Świętego Mikołaja, a zostaną one głównymi bohaterami naszego spektaklu. Podczas przedstawienia dowiecie się m.in., jakie historie podejrzały wasze stopy przez dziurawe skarpetki, zanim dostaliście nowe, lub o czym marzy renifer z Waszego zimowego swetra! – zachęcają aktorzy.

Teatr Komedii Impro w Łodzi jest pierwszym w Polsce zawodowym teatrem sztuki improwizacji. Grupa regularnie występuje na scenie teatru repertuarowego, stworzył ją i ukształtował Jacek Stefanik. TKI to także uczestnik tegorocznej edycji najstarszego w Polsce festiwalu teatralnego – Kaliskich Spotkań Teatralnych. Od 2018 roku zespół współtworzy w każde wakacje Wioskę Artystyczną Janowo koło Rewala. Tam aktorzy zagrali 240 spektakli improwizowanych, które obejrzało 23 tys. widzów.

Zespół nie przyjmuje od publiczności sugestii religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widza. Aktorzy wybierają głównie pozytywne propozycje, stroniąc od wulgaryzmów. Spektakle mają charakter literacko-teatralny i są luźną intelektualną zabawą. Przedstawienie dopełnia muzyk – improwizator.

Aktorzy wystąpią na Scenie Monopolis (Artkombinat) przy ul. Kopcińskiego 62a w Łodzi. Bilety dostępne na stronie bilety.janowo.art lub przed spektaklem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_projekt_Anna_Gajewska
Czego nie widać w Teatrze Nowym
oczynieba
Oczy nieba w Teatrze Powszechnym
Wciąż patrzą – premiera plenerowa

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*