ludziein26 kwietnia o godz. 14.00 na Małej Scenie Teatru Powszechnego w Łodzi odbędzie się 55. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących Ludzie inteligentni Marca Fayeta w reż. Ewy Pilawskiej.

Czy rzeczywiście świat kobiet i mężczyzn tak bardzo się różni? Jeśli tak, to jakim cudem jesteśmy w stanie ze sobą żyć? A może to właśnie te różnice sprawiają, że nasze związki są intensywne, wzbogacające i bajeczne niczym obraz w kalejdoskopie… 

Sztuka Marca Fayeta opowiada o trzech zaprzyjaźnionych parach, które pewnego dnia dowiadują się, że jedna z nich się rozstaje. To uruchamia nie tylko lawinę dyskusji na temat tego kto i w jaki sposób zawinił, ale również sprawia że na jaw wychodzą dawno skrywane emocje. Zbieg zabawnych okoliczności pokazuje jak bardzo świat kobiet różni się od świata mężczyzn, ale również uruchamia misterną grę, w której każdy próbuje odkryć prawdę. Czy wzajemne podejrzenia okażą się prawdziwe? Czy ludzie inteligentni potrafią poskromić emocje i chłodnym okiem spojrzeć na swoje życie? A może jednak górę wezmą uczucia?

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Czarownice_z_Salem_PLAKAT
Czarownice z Salem w Teatrze Jaracza
Kabaret Nowaki w Teatrze Muzycznym
Kto_nas_odwiedzi
Kto nas odwiedzi w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*