sipr180212-0311Po raz piąty w Dekompresji odbywał się Tattootestival. Ponownie na początku roku wielbiciele i twórcy tatuażu z całej Polski zjechali się do Łodzi, aby zaprezentować swoje propozycje.

Dwudniowa impreza składała się z cyklu konkursów tatuażu m. in. w kategoriach kompozycja damska i męska, tatuaż autorski.

Szkoda, że w tym roku festiwal nie uświetniły akcje podwieszania na hakach. Za to mieliśmy szansę obejrzeć występy grupy iluzjonistów Kreators, pokaz szalonych fryzur oraz pokaz Gosi Jakubowskiej. Przez cały czas trwania konwencji, w boksie Banana Ink, każdy ze zwiedzających mógł próbować swoich sił w sztuce wykonywania tatuaży na skórkach od banana.

Wśród prezentowanych na festiwalu wzorów tatuażu można było znaleźć wszystko – od wizerunków kobiet i mężczyzn, przez rozmaite rośliny, zwierzęta, grafiki z tekstem, po malowidła i tatuaże niekonwencjonalne. Oprawę muzyczną podczas Tattoofestival 2012 zapewnili – SDGE TEAM /Synth-Dark-Goth-Electro/ Dj Serafin. Patronem imprezy jest Plaster Łódzki.

joomplu:31491

/tekst mat.pras. + foto Przemek Sikora / muzyczneobrazki.pl

Zobacz także:

Tattoofestival Łódź 2011 (foto+wideo)

Altered States Crew – podwieszanie (foto+wideo)

Susspension w Łodzi (wideo)

Tatoofestival Łódź 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
LST_LOGO
Łódź Solar Team
parada_jedziecka_20121128_2060792025
Parada Jeździecka 2012 (foto)
IMG_5872
Kiermasz na ulicy Piotrkowskiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*