tatoo1119 i 20 lutego Klub Muzyczny Dekompresja zaprasza na IV edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Tatuażu. Patronem medialnym imprezy jest Plaster Łódzki. 

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia (jednodniowe) na ten festiwal.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Tatuaż”, w treści krótko opiszecie swój wymarzony tatuaż oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w czwartek, 17 lutego 2011 o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator festiwalu
konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od: paa… i marta.c…
 
W programie znajdują się m. in.  konkurs tatuażu w dwunastu kategoriach, występy grupy prezentującej tzw. suspension czyli podwieszanie, wspaniały performance „FREAK SHOW” przygotowany przez Gosię Jakubowską przy współpracy z tancerkami ze szkoły tańca Lilla House, występy Dj-ów oraz wiele innych atrakcji.

W Festiwalu udział bierze ponad 60-ciu wystawców z całego kraju – najlepszych tatuatorów, piercerów (osób zajmujących się kolczykowaniem) i innych specjalistów od wszelkich modyfikacji ciała, których przez dwa dni będzie można oglądać przy pracy.

Nie zabraknie również wystawców z akcesoriami do tatuowania, kolczykowania oraz stoisk z odjazdowymi ciuchami. Każdy osoba posiadająca tatuaż będzie mogła wziąć udział w konkursie tatuażu (regulamin na stronie internetowej Festiwalu).

Start godz. 12:00. Bilety w cenie 30 zł – jednodniowy, 40 zł – dwudniowy.

 
Zobacz także:

Tattoofestival Łódź 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mowa ptaków w Kinie Helios (zakończony)
Płyta OS.SO z autografem artystki (zakończony)
LODZ_08-03-2014_DGE
Gural w Dekompresji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*