Tattoo Konwent Łódź

Zastanawiasz się nad kolejnym tatuażem, szukasz wymarzonego wzoru, a może planujesz swój pierwszy? Ta impreza jest dla Ciebie! Przyjdź w weekend do Atlas Areny i weź udział w Łódź Tattoo Konwent.

 

Listopad w Atlas Arenie otworzy finałowa edycja – wędrującego po największych polskich miastach – festiwalu Tattoo Konwent.

 

Podczas łódzkiej edycji przestrzeń Atlas Areny wypełni się tysiącami osób, które będą miały wyjątkową okazję podejrzeć na żywo (w wirze pracy) kilkuset najbardziej utalentowanych tatuatorów z kraju i zagranicy. Dotychczas obecność na Łódź Tattoo Konwent potwierdziło już ponad 350 artystów reprezentujących takie studia tatuażu jak: Sigil, Hard To Forget, Tuż Tusz Tattoo, TU TATU, Wydziarani, Gorilla Tattoo, Mad Krolik, Good Ink czy Santaka Tattoo z Kowna. Co więcej wielu z reprezentujących te studia tatuatorów organizuje walk-iny, w trakcie których każdy będzie miał szansę wytatuować się bez wcześniejszego umawiania!

 

Ale Łódź Tattoo Konwent to nie tylko okazja do ozdobienia swojego ciała. Podczas imprezy przestrzeń Atlas Areny zostanie podzielona na kilka stref tematycznych. W strefie mody i designu polscy projektanci i rękodzielnicy oferować będą swoje nietuzinkowe produkty. W strefie HotBall staną oldschoolowe hot rody, klasyczne amcary, customowe rowery i inne niebanalne pojazdy. A to nie koniec, bo w Atlas Arenie pojawią się też foodtrucki, które zadbają o pełne brzuchy uczestników.

 

Dodatkowo organizatorzy Łódź Tattoo Konwent zadbali, żeby nikt odwiedzający imprezę nie narzekał na nudę. Festiwal uświetnią występy aż czterech zespołów: punk rockowych weteranów z Bulbulators, rock’n’rollowców z Black Stocking, grającego ciężki, energiczny hardcore Dice Deal oraz Mapy, w której swoim intrygującym wokalem czaruje Magda Pasierska znana z projektu Me Myself and I. Oprócz koncertów zaplanowano też m.in. spektakl iluzji w wykonaniu Piotra Denisiuka oraz imponujące akrobacje Mariusza Bochniarza. Jedyny w swoim rodzaju pokaz da gwiazda imprezy Fakir Testa z Hiszpanii.

 

Bilety na Łódź Tattoo Konwent dostępne są w cenie: bilet jednodniowy (sobota lub niedziela) – 60 zł, karnet dwudniowy – 75 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tattookonwent.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *