tarja10 listopada o godz. 19 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert Tarji Turunen. Bilety kosztują 100 zł (parter / miejsca stojące), 120 zł (balkon / miejsca siedzące nienumerowane)

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Tarja”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w niedzielę (9 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od: magdalenn… i paula.c…

Colours In The Roud to tytuł trasy koncertowej Tarji Turunen, fińskiej wokalistki, znanej ze współpracy z zespołem Nightwish. Jednym z przystanków na tej trasie będzie klub Wytwórnia. Artystka zaśpiewa przy Łąkowej 29 piosenki z najnowszej płyty „Colours in the Dark”.

Po ogromnym sukcesie platynowej i złotej płyty „My Winterstorm” (2007) i krążka „What Lies Beneath” (2010) Tarja wreszcie powraca i przedstawia światu długo oczekiwany rockowy album „Colours In The Dark”.

To kolejny kamień milowy w karierze Tarji; dowód na imponującą skalę głosu fińskiej artystki. Płyta powstała pod czujnym okiem Tima Palmera (Pearl Jam, U2) w Austin w Teksasie; okładka jest dziełem Dirka Rudolpha.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ks_okladka
Radioalternatywy – Killing Silence (zakończony)
MiM_plakat
Mistrz i Małgorzata na Walentynki w Teatrze V6 (zakończony)
Kobieta sukcesu w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*