Targowa_Pan_KinoOrganizatorzy największego święta kina i muzyki w Łodzi ogłaszają konkurs na dwa łódzkie supporty przez koncertami 7 i 8 lipca br.

Asian Dub Foundation, Apollo 440, Dubioza Kolektiv, Che Sudaka, H–Blockx i Łąki Łan – giganci europejskich scen i koncertowi geniusze spotkają się na IV edycji Targowa Street Film&Music Festival. Tylu muzycznych gości zamkniętych w dwóch dniach pod gołym niebem jeszcze na Targowej nie było, ale…to nie koniec. W muzycznym line-upie zarezerwowano jeszcze dwa miejsca – bo czym byłby dobry koncert bez dobrego supportu?

Doskonale o tym wiedzą rodzimi Łąki Łanowcy, którzy, jak fama głosi, na Woodstocku 2011 supportowani byli przez…Prodigy!

Do tej pory na Targowej supportowali: przed Juliette Lewis – święcący dziś triumfy Power of Trinity, a przed Lyapis Trubetskoy i Siergiejem „Sznurem” Sznurowem wschodzące ska-gwiazdy Filmówki – The Stylacja. Publika szalała! Dziś festiwalowe „Dyrektorstwo” zaprasza do współpracy tych, którzy chcą sukces powtórzyć.

Do 23 maja br. na adres radek@targowafestival.pl mogą zgłaszać się łódzkie zespoły, które chciałyby wystąpić w lipcu na Targowej. W mailu należy zamieścić krótkie bio zespołu i linki do utworów lub też nagrań z koncertów.  26 maja zostanie ogłoszona lista tych, którzy następnie staną w szranki w głosowaniu mailowym i na Facebooku. Głosować będzie można do 15.06.  Pomiędzy tymi, którzy wezmą udział w głosowaniu, rozlosowane zostaną karnety na Festiwal. Warto więc wspierać swoich faworytów.

Przypominamy, że od 2012 roku cała część muzyczna Targowa Street objęta jest opłatą za wstęp. Dwudniowe karnety w cenie 59 zł oraz jednodniowe bilety za 35 zł, zakupić można w TicketPro – na www i w punktach sprzedaży (np. CIK na Piotrkowskiej). W sprzedaży są również bilety na koncert inauguracyjny Lalo Schifrina z orkiestrą symfoniczną (6 lipca).

Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
22022013_252
Souldust i Spaces Faces w Iron Horse (foto)
Paweł Domagała w Teatrze Wielkim (foto)
bajkonur
Festiwal Musica Privata IV (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*