targilodzkie12 września w godz. 10-17 i 13 września w godz. 10-16 w Atlas Arenie odbędą się Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE. To najważniejsza i największa impreza targowa w branży deweloperskiej w Polsce, która skupia wszystkie inwestycje budowlane z Łodzi i okolic. Każdą edycję odwiedzają tysiące gości.

Trzy ostatnie edycje targów zgromadziły dotychczas ponad 20 000 gości. Swoją ofertę zaprezentowało na nich blisko 200 wystawców – deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, banków, pośredników finansowych oraz firm specjalizujących się w wyposażeniu i aranżacji wnętrz.

Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w Łodzi i okolicach. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających kupna nieruchomości na rynku pierwotnym. Niepowtarzalna atmosfera, atrakcyjne ceny nieruchomości, edukacja na wysokim poziomie, doskonała i stale poprawiająca się komunikacja z wszystkimi miastami w Polsce – to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się tu kupić nieruchomość.

Na targach prezentujemy zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego, aranżacji wnętrz.

To doskonała okazja poznania pełnej oferty tej lokalizacji. Dodatkowo większość naszych wystawców w tych dniach otwiera swoje biura sprzedaży i inwestycje, dzięki czemu „od ręki” można kupić wymarzone „M”.

Ceny biletów: normalny 5 zł – dla jednej osoby dorosłej; bilet rodzinny 10 zł – dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci; e-bilet 0zł – dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci .

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
OKNO na KULTURĘ
folkowe
Folkowe Inspiracje 2013 – informacje
Plac Zabaw Twórczych. Na tropie kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*