Targi Zajęć Pozaszkolnych Manutornister

manu_tornister1Siódma edycja targów zajęć pozaszkolnych Manutornister zapowiada się ekscytująco! Ponad 25 wystawców zaprezentuje swoją ofertę, a w sobotę zaplanowano dzień z Fidget Spinner – gadżetem, na punkcie którego oszalał cały świat! W weekend będzie można także spersonalizować sobie trampki.

To już siódma edycja targów zajęć pozaszkolnych Manutornister. Co roku na początku roku szkolnego w Manufakturze można zapoznać się z ofertą najlepszych szkół językowych, instytucji sportowych i kulturalnych czy innych miejsc specjalizujących się w zajęciach dla dzieci. W tym roku targi rozpoczynają się w piątek (1.09) i potrwają do poniedziałku (4.09).

Kulminacyjnym punktem będzie sobotnie (2.09) wielkie święto Fidget Spinner – gadżetu, który w ostatnich miesiącach zawojował świat! Z tej okazji Manufakturę odwiedzą YouTuberzy – ekipa 5kołouwozu – profesjonalni gracze komputerowi i mistrzowie w kręceniu Fidget Spinnerem. Są oni twórcami 48 godzinnego streamu na swoim kanale, gdzie jeden z członków ekipy – Piksel pobił rekord świata w najdłuższym kręceniu spinnerem bez zatrzymania.

Zaplanowano liczne konkursy – również dla rodzin: czekają nagrody m.in. dla dzieci, które nauczą spinnerowych sztuczek swoich rodziców! Dla „spinneromaniaków” przygotowano aż 1000 spinnerów od Manufaktury, a także odznaki Mistrza Spinnera. Impreza rozpoczyna się o godz. 11.

Przez cały czas trwania targów będzie można pomóc dziecku odpowiedzieć na pytanie: „Co chcesz robić po szkole?”. Artystyczną propozycję przedstawi Szkoła Muzyczna Yamaha Łódź, która zaprosi do zabawy z dźwiękiem. Centrum Tańca i Zabawy „Twister” zorganizuje warsztaty tańca nowoczesnego i stworzy balonowe Zoo. A Wszystkich miłośników tańca w radosnym klimacie utrzyma Szkoła Tańca Egurrola Dance Studio prezentując krótkie taneczne show oraz lekcje pokazowe. Sporty walki reprezentować będzie grupa Capoeira Łódź promująca tę słynną brazylijską dyscyplinę – z pewnością nie zabraknie widowiskowych pokazów. Będzie też łódzki Fight Club i Konecki &Matusiak Akademia Aikido. Malowanie buziek i inne atrakcje zapewni Jupi Park.

Dzieci, w których drzemie talent językowy powinny wybrać się na lekcje w Alliance Francaise, którego siedziba znajduje się w Manufakturze. Języka japońskiego można uczyć się w  B.J. Language Centre, Młodzi lingwiści będą mieli możliwości pogłębiania swej wiedzy również w Szkołach Językowych: Berlitz, MiG – Szkoła Języka Angielskiego oraz i Profi-Lingua. Na targach zaprezentuje się także po raz kolejny Szkoła Języków Obcych Mała Lingua & Lingua Teens Space Grupa PWN, skierowana głównie do dzieci w wieku 6-9 lat.

Creative Club przygotowało stoisko, prezentujące ofertę zabaw z nowinkami technologicznymi, a Fozi-Drukujemy Marzenia zaprosi na warsztaty druku 3D.  Kreatywną formę spędzania wolnego czasu proponują również instruktorzy ze szkółki Szach Mat, zachęcając do nauki szachów, królewskiej gry rodem z Indii. Z kolei na kulinarne szaleństwo zaprosi Studio Gotowania Art Cook, a na rozmaite warsztaty i przygodę z historią tego miejsca – Muzeum Fabryki. Dorośli będą mogli zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną Liceum GJ oraz Darmowej Szkoły Cosinus.

Sporo będzie się działo także na rynku Manufaktury, gdzie staną cztery minikorty do nauki gry w tenisa: Fundacji EUROTENIS Akademickiego Związku Sportowców, Miejskiego Klubu Tenisowego i Akademi Tenisowej ATAK. Z kolei dla tych, którzy szkolne zakupy zostawiają na ostatnią chwilę, sklep Converse w Manufakturze przygotował wyjątkową ofertę. Przy zakupie dowolnej pary sneakerów, każdy otrzyma 40% zniżki na plecak! Dodatkowo każdy kto skorzysta z oferty będzie miał możliwość spersonalizowania swoich nowych butów, a pomoże w tym profesjonalna ekipa customizująca– Embro.  Wśród jesiennych nowości w ofercie znaleźć będzie można nowe wersje klasycznych sneakerów Chuck Taylor All Star oraz One Star. Na fanów marki czekać będzie również bogata kolekcja akcesoriów a także ubrań, w tym minimalistyczna linia Converse Essentials.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *