targiiiiTargi Technicznych Wyrobów Włókienniczych (TTWW) to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i oczekiwań branży włókienniczej. TTWW to jedyne wydarzenie w Polsce, gdzie nauka i biznes spotkają się w jednym miejscu. Sektor włókienniczo-odzieżowy oraz technicznych wyrobów włókienniczych z jego innowacyjnością, potencjałem placówek naukowo – badawczych, a także inwestycjami jest bardzo ważnym ogniwem wzrostu gospodarczego. Impreza odbędzie się na terenie nowej hali MTŁ w dniach 17-18 października br.

Nowe wydarzenie w wystawienniczym kalendarzu Międzynarodowych Targów Łódzkich – Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych – zostało przyjęte przez środowisko z dużymi oczekiwaniami. W targach potwierdziły swój udział instytuty naukowe m.in. Politechnika Łódzka, Politechnika Warszawska, Instytut Włókiennictwa, Instytut Technologii Bezpieczeństwa MORATEX oraz liderzy branży m.in. Ariadna, Andra, Enkev Polska, Plastica, Tricomed, Wigolen czy Safilin. Honorowy Patronat nad imprezą objął m.in. Minister Gospodarki – Janusz Piechociński i Rektor Politechniki Łódzkiej – prof. dr hab. inż. Stanisław Bielecki.

Na Targach zaprezentowane zostanie wszystko to, co w Polsce i na świecie jest najlepsze w dziedzinie branży technicznych wyrobów włókienniczych. Polska to kraj nowych technologii i innowacji, a województwo łódzkie jest centrum rodzenia się nowych pomysłów i idei dla branży tekstylnej. Targi Technicznych Wyrobów włókienniczych i Konferencja InnovaTex 2013 to doskonała okazja dla środowiska biznesu i nauki do zapoznania się z innowacjami w branży i dyskusji na ten temat.

Targom Technicznych Wyrobów Włókienniczych będzie towarzyszyć m.in. Salon Specjalnych Wyrobów Włókienniczych, podczas którego zostaną zaprezentowane przez  przedsiębiorstwa: medtekstylia, biotekstylia czy textronika.

Równolegle z Targami odbędzie się będzie dwudniowa Konferencja Technicznych i Specjalnych Wyrobów Włókienniczych InnovaTex 2013. Celem Konferencji jest wymiana wiedzy na temat aktualnej sytuacji na rynku technicznych wyrobów włókienniczych i perspektywy jego rozwoju pomiędzy nauką i biznesem. Referaty wygłoszone podczas sesji panelowych i sesji plenarnej będą okazją do wspólnej naukowej dyskusji, a obecność przedstawicieli biznesu pozwoli poszerzyć horyzont konwersacji.

Wstęp
Bilet normalny jednodniowy TTWW – 30.00 PLN
Bilet normalny jednodniowy TTWW (on-line) – 25.00 PLN
Bilet ulgowy jednodniowy TTWW – 15.00 PLN
Bilet ulgowy jednodniowy TTWW (on-line) – 10.00 PLN
Bilet normalny dwudniowy TTWW – 45.00 PLN
Bilet normalny dwudniowy TTWW (on-line) – 38.00 PLN
Bilet ulgowy dwudniowy TTWW – 25.00 PLN
Bilet ulgowy dwudniowy TTWW (on-line) – 18.00 PLN

Godziny zwiedzania
17 października – od 10:00 do 18:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Dzien_dziecka_2014_png1
VIII Festyn z okazji dnia dziecka
Łódź Tattoo Day 2018
Igrzyska Wolności 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*