XVII edycja Łódzkich Targów Ślubnych odbędzie się 9 lutego w godz. 10-17 w Hali EXPO. Jest to jedyna w województwie tak duża impreza dla narzeczonych, która odbywa się tylko raz w roku.

Targi Ślubne odbywają się w Łodzi już od kilkunastu lat. Wraz z rozwojem miasta zmienialiśmy miejsca poszukując odpowiednio dużej lokalizacji dla tej imprezy. Pierwsze edycje Łódzkich Targów Ślubnych odbyły się w Hali Sportowej, która szybko stała się dla nas zbyt ciasna. Po wybudowaniu Atlas Areny przenieśliśmy imprezę na kilka lat do tego obiektu. Teraz wybudowano nową Halę Expo obok starej Hali Sportowej. Najlepsza i najnowocześniejsza – idealnie nadająca się do tego typu targów. Wracamy więc do starej lokalizacji, w której mamy nadzieję zostać na dłużej.

Każdego roku nasze targi odwiedza ponad 150 wystawców ze specjalnie przygotowaną ofertą targową! Pod jednym dachem gromadzimy najnowsze kolekcje sukien ślubnych, modę męską, fotografów i filmowców, obrączki ślubne, najmodniejsze zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie i lokale weselne oraz wiele innych firm oferujących usługi niezbędne do organizacji ślubu i wesela.

Łódzkie Targi Ślubne to nie tylko stoiska firm ślubno-weselnych, ale również mnóstwo wspaniałych atrakcji dla narzeczonych, w tym m.in.:
NAJNOWSZE TRENDY ŚLUBNE ZAPREZENTOWANE PODCZAS PROFESJONALNYCH POKAZÓW MODY
WYJĄTKOWE POKAZY PIERWSZEGO TAŃCA, POŁĄCZONE Z NAUKĄ NA SCENIE
POKAZ PIERWSZEGO TAŃCA WESELNEGO ORAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO W WYKONANIU PERFECT SHOW
EFEKTOWNE SHOW SCENICZNE


Hala Expo Łódź
Al. Politechniki 4, 93-590 Łódź, Polska
Targi odbywają się w godzinach: 10.00 – 17.00, powtarzalne pokazy na scenie o godz. 12.00 i 15.00

Bilety dostępne w kasie przy wejściu, w cenie 20 zł/osoba.
Bilety elektroniczne można okazać na telefonie
Dzieci do lat 12 pod opieką dorosłych wstęp wolny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
festiwal_kolorw_20150712_1956825295
Festiwal Kolorów w Łodzi 2016
Betlejem_w_Polsce_127
Betlejem w Łodzi
Młyn na Mani

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*