DSCF207023. Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA 2015 przechodzą do historii. Łódzka hala Expo, jak co roku, przyciągnęła tłumy odwiedzających.

Rokrocznie targi są doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami, technologiami oraz metodami terapeutycznymi. W tegorocznej edycji swój udział wzięło ponad 210 firm z całego świata- między innymi  z Litwy, Niemiec, Szwecji. Nie zabrakło oczywiście firm z rodzimego, polskiego rynku. Dziesiątki firm z branży, które zgromadzone są w jednym miejscu, to dla wszystkich odwiedzających niepowtarzalna okazja m.in. do przeglądu i testowania najnowszego sprzętu dedykowanego profilaktyce i diagnostyce rehabilitacyjnej. To również jedyny w swoim rodzaju pokaz nowatorskich metod terapeutycznych z użyciem nowych technologii.  Co ważne, odwiedzający mogli liczyć na porady, konsultacje oraz badania prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Na tegorocznych targach można było zarówno zobaczyć sprzęt i urządzenia do rehabilitacji, fizykoterapii i ortopedii, jak i zakupić akcesoria potrzebne osobom niepełnosprawnym. Osoby zajmujące się prowadzeniem gabinetów czy szpitali mogły liczyć na artykuły wyposażenia zarówno szpitali, jak i sanatoriów czy ośrodków SPA. Produkty dostępne były w wyjątkowo okazyjnych- targowych cenach.

joomplu:97960

Jako niekwestionowaną atrakcję i hit tegorocznych targów uznano cyber-oko umożliwiające diagnozę, rehabilitację neurologiczną oraz komunikację z osobami sparaliżowanymi oraz w śpiączce. Powodzeniem odwiedzających cieszyły się również egzoszkielety, mechaniczne rękawice do rehabilitacji kończyny górnej. 

Targi REHABILITACJA to także warsztaty (np. warsztaty rehabilitacji geriatrycznej, prezentacja dotycząca haloterapii i inne). Odbyło się również sympozjum Neurorehabilitacja. Każde targi to też szansa na udział w jednej z medycznych konferencji (w tym roku np. konferencja Orto-Shoes). Kolejna okazja do odwiedzenia targów sprzętu rehabilitacyjnego dopiero za rok.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zwiedzanie Łodzi po polsku, angielsku i ukraińsku bez wychodzenia z domu
w04
Wieże fabryczne symbolem Łodzi (foto+wideo)
Światło dla Niepodległej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*