2 i 3 marca w Atlas Arenie odbędą się Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu.

Chcesz kupić mieszkanie? A jak szybko jesteś w stanie porównać 6000 ofert mieszkań? Już być może orientujesz się, że znalezienie odpowiedniej oferty może okazać się żmudne i czasochłonne. A czy zdajesz sobie sprawę, że w Łodzi i okolicach jest ok. 140 inwestycji mieszkaniowych nie licząc osiedli domów ? O części z nich możesz nawet nie wiedzieć. Te ok. 140 inwestycji mieszkaniowych to wg szacunkowych obliczeń nawet 6200 ofert różnych mieszkań. Wśród nich być może jest ta, która jest najlepsza dla ciebie.

Można szukać w internecie. Można pytać znajomych. Ale można też przyjść na Targi Nieruchomości i w stosunkowo krótkim czasie zorientować się w łódzkim rynku nowych mieszkań i domów, a przynajmniej w znacznej jego części, która będzie reprezentowana na Targach. Dodatkowo będzie można otrzymać spis łódzkich inwestycji zawierający prawie wszystkie inwestycje z Łodzi i okolic z zaznaczeniem ich lokalizacji na mapie.

Targi Nieruchomości & Budowa Domu to duża impreza. Wielu wystawców. Tysiące Zwiedzających. Okazja, która zdarza się tylko dwa razy do roku.

Wystawcy przygotowali dla państwa oferty mieszkań, domów, kredytów hipotecznych i wyposażenia. Wykorzystaj możliwości jakie stwarza obecność wielu deweloperów.

W tym samym casie i miejscu odbędą się również Targi Home Design.

Godziny otwarcia:
Sobota: 10.00 — 17.00
Niedziela: 10.00 – 16.00

Ceny biletów:
bilet normalny 7 zł
bilet rodzinny 12 zł
e-bilet 0zł

Darmowy e-bilet: http://www.lodzkietargi.pl/newsletter-2/.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Powraca Restaurant Week
urodzinyzaka
56. Urodziny Studenckiego Radia ŻAK Politechniki Łódzkiej
Targi Mody Fashionweare B2B w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*