Targi na 4 łapach w Manufakturze

Manufaktura to jedno z najbardziej psiolubnych miejsc na mapie miasta. Małe i duże, energetyczne szczeniaki i dostojni psi seniorzy – psy w Manu bez szlabanu! Teraz do oferty kompleksu dołączyły dedykowane im targ. Rozmowy z behawiorystami, weterynarzami, a także lokalni wystawcy psich produktów – to tylko część atrakcji zaplanowanych na pierwszą sobotę listopada.

Targ na czterech łapach

5.11, godz. 10-19, rotunda galerii handlowej Manufaktury

W pierwszą sobotę listopada Manufaktura zaprasza na najbardziej wyszczekaną imprezę w mieście! Czego mogą się spodziewać opiekunowie czworonogów? W rotundzie galerii handlowej przez cały dzień będzie można zaopatrzyć się w praktyczne, ale też piękne dodatki i akcesoria. Na stoisku Zwierzogrodu, czyli zoologicznych delikatesów, znajdziecie m.in. ziołowe suplementy, olejki CBD, naturalne kosmetyki, a także najwyższej jakości mokrą karmę. Właściwe odżywianie psów jest niezbędne, by zapewnić im długie, ale też komfortowe życie. Dodatkowo, na ich stoisku będzie możliwość konsultacji z weterynarzem, Łukaszem Rawickim. „Psiarze” mogą zapytać o co tylko chcą, począwszy od życia bez antybiotyków, przez właściwą suplementację po kwestie zdrowotne. Na stoisku Nexpet dostaniecie karmę i przysmaki z górnej półki – oleje z łososia wspomagające odporność, wegańskie psie przysmaki, mięsne gryzaki, ciasteczka, toppery i chrupki. Artykuły żywieniowe znajdziecie też na stoiskach: Kakadu, Pupilovo i Lata Kita.

Smaczki to nie wszystko! Aby w pełni zadbać o komfort swojego czworonożnego przyjaciela, skierujcie swoje kroki do Totobi – producenta naturalnych kosmetyków dla zwierząt. U nich znajdziecie remedium na popękane od soli łapki czy naturalne szampony do kąpieli. Na targu nie zabraknie także psiej mody – modne i praktyczne ubrania od Puppy Charms, kolorowe obroże i smycze od Ken Dog, a nawet… wygodne i bardzo funkcjonalne legowiska od AUU Project.

W trakcie wydarzenia nie mogłoby zabraknąć profesjonalnych porad i rozmów z ekspertami. Na właścicieli czworonogów czekać będą specjalistki z zakresu dogoterapii, noseworku, a także prowadzące zajęcia z kynofobii, dla pacjentów, którzy odczuwają silny lęk przed psami. Behawiorystka współpracująca z OTOZ Animals Łódź, która na co dzień pracuje z psami po przejściach i doskonale wie, jak zrozumieć psią psychikę, podpowie, jak najlepiej pracować z wymagającym czworonogiem. Autorka bloga „Pies na urlopie” opowie o podróżach i miejscach przyjaznym psom, a z kolei Animal Patrol poprowadzi pokaz pierwszej pomocy na psim fantomie – to szczególnie ważne, by umieć pomóc swojemu psyjacielowi.

W trakcie targów będzie można wesprzeć Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Łódź. Organizacja na co dzień zajmuje się wykrywaniem i przeciwdziałaniem przestępstwom w zakresie ustawy o ochronie zwierząt. Aby wesprzeć trudną misję Inspektoratu, zachęcamy do przynoszenia kocyków i ręczników, jakościowej karmy (minimum 50% mięsa), smyczy i obroży, a także klatek kennelowych i transporterów. Każdy darczyńca zostanie obdarowany lubianą ManuLiterką, czyli autorską maskotką Manufaktury. OTOZ przedstawi także podopiecznych do adopcji – psiaki będzie można oglądać na wystawie fotografii w okolicach rotundy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *