targiNajbliższy weekend w Porcie Łódź upłynie pod znakiem mody. A to za sprawą odbywających się w centrum targów „ Polska Szafa” by Fashion Meeting, podczas których swoje kolekcje zaprezentują młodzi polscy projektanci. Podczas wydarzenia będzie można przekonać się, że polski styl jest niezwykle nowoczesny i łączy w sobie trendy obowiązujące w światowych stolicach mody.

Targi mody niezależnej będą świetną okazją by Klienci mogli uzupełnić swoją garderobę o wyjątkowe ubrania i akcesoria z jesiennej kolekcji prosto od polskich projektantów młodego pokolenia. Miłośnicy mody będą mogli zakupić na targach ubrania, buty i biżuterię, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, niestandardowymi fasonami oraz dbałością o detale. Wysoka jakość, zaskakujące połączenia oraz krótkie serie, w jakich szyte są ubrania, nadadzą prezentowanym kolekcjom unikatowego charakteru. Podczas wydarzenia nie zabraknie strefy mody dziecięcej. Rodzice będą mogli zaopatrzyć swoje pociechy w ubrania o rozmaitych kolorach, wzorach i fasonach. Różnorodność i szeroki wybór oferty sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie i w swoim guście.

Targi mody niezależnej „Polska Szafa” by Fashion Meeting gościć będą w Porcie Łódź po raz pierwszy. Twórcy zaproszeni na wydarzenie ze swoimi modowymi propozycjami będą czekać na Klientów w Atrium obok sklepu IKEA przez cały weekend 22 – 23 października, w godzinach otwarcia centrum.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
okgorna
Foto Dej na Górnej #4 + wystawa
Łódzkie Targi Ślubne w Atlas Arenie
lodzkiportgier
Łódzki Port Gier 35 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*