25 i 26 sierpnia w Atlas Arenie odbędzie się 14 edycja Targów Mody Fashionweare B2B.

Fashionweare B2B to najważniejsze targi biznesowe w branży mody. Odbywają się dwa razy w roku w polskiej kolebce przemysłu odzieżowego w Łodzi. Przygotowaliśmy dla Państwa platformę handlową, która ma budować relacje między producentami i markami z przedstawicielami handlu z Polski i całego świata.

Na 14 edycji Targów Mody Fashionweare B2B, 120 marek z ofertą mody damskiej, męskiej, obuwia i dodatków zaprezentuje kolekcje na sezon jesień-zima 2021-22 oraz wiosna-lato 2022. To obecnie najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce, na którym właściciele butików odzieżowych, kupcy, firmy które „sprzedają modę” spotykają się z producentami mody i przedstawicielami zagranicznych marek. A wszystko po to aby obejrzeć najnowsze kolekcje oraz wybrać i zamówić najlepsze wzory. Nasze targi to najbogatsza oferta modnych marek na kolejne sezony w modzie. Zobacz marki: https://www.fashionweare.com/marki/

Wstęp tylko dla klienta biznesowego. Zarejestruj się już dziś https://www.fashionweare.com/zapisz-sie/ i otrzymaj darmowy e-bilet.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Post_FB_KOTY
Kocie święto w Galerii Łódzkiej
acid_drinkers_-_fot_dobrawa_rutkowska_20121105_1467145268
Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2013 – program
szl_A4_PREV
Smaki Ziemi Łódzkiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*