targi_slubne_2009_hala_expoPodczas nadchodzącego weekendu hala EXPO zamieni się w mekkę zakochanych. Podczas 6. edycji Targów Ślubnych Łódź zapewne każdy zaręczony znajdzie coś dla siebie.

Targi Ślubne Łódź to najstarsze, największe i najchętniej odwiedzane targi ślubne w Łodzi i województwie. Organizatorem jest łódzka firma LUPO MEDIA, znana również z Pokazów Ślubnych w Pałacu Poznańskiego.

Redakcja Plastra ma dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć jedno z trzech podwójnych zaproszeń na nadchodzące Targi. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Targi Ślubne Łódź 2010”, w komentarzu opis wymarzonego ślubu oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w piątek (8 stycznia), o godz. 13. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze zgłoszenia.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Uwaga! Laureaci zostali powiadomieni o nagrodzie


Targi_Slubne_Lodz_2010

W weekend 9 i 10 stycznia w Hali EXPO na specjalnie przygotowanych stoiskach prezentowane będą stroje ślubne i wieczorowe, usługi fotograficzne i wideo, usługi stylizacji i wizażu, obrączki i biżuteria, zaproszenia, dekoracje, oferty kwiaciarni, cukierni, restauracji i firm kateringowych, prezenterów, zespołów muzycznych i dj-ów, koordynatorów ślubnych, a więc wszystko co jest potrzebne do ślubu i na wesele.

Równolegle w Hali Sportowej odbędzie się dwudniowa Wystawa Pojazdów, w czasie której na miejscu będzie można wybrać i zamówić dowolny pojazd do ślubu.

Wraz z biletem wstępu każdy otrzyma Informator o Wystawcach (katalog targowy) zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi! Dodatkowo każda osoba zwiedzająca targi otrzyma bezpłatnie Przewodnik Ślubny (rocznik) zawierający prezentacje i reklamy ofert ślubnych dostępnych w Łodzi i województwie.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
AmbaSSada w Kinie Bałtyk (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
luraplakat
Siesta w drodze: Lura (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*