Ślub to już nie cekiny, „biały miś” i trzydzieści litrów alkoholu. To prawdziwe święto młodych par. Dzisiejszą imprezą targową rozpoczęto sezon targów ślubnych w Polsce.

Organizowane po raz szósty Targi Ślubne w Łodzi już pierwszego dnia przyciągnęły tłum mieszkańców naszego miasta. W hali Expo można było znaleźć wszystko. – Cieszymy się, że w tym roku oferta jest różnorodna i wyważona – opowiada Plastrowi Magdalena Marciniak z Lupo Media, organizatora imprezy. – Duży nacisk stawialiśmy na estetyczną stronę ślubu. W hali prezentują się nie tylko np. fotografowie ślubni, czy przedstawiciele branż odzieżowych, a różnorodne osoby i firmy prezentujące nowoczesne spojrzenie na ślub i wesele.

Łodzianie, mimo niezbyt dużej powierzchni wystawienniczej, mogli zapoznać się z wieloma ofertami. Okazuje się, że w XXI wieku pokazy mimów podczas wesela, czekoladowe fontanny, pokazy laserowe to już codzienność. Polacy powoli odchodzą od tradycyjnych form, szukając czegoś specjalnego z okazji zazwyczaj jedynego tego typu wydarzenia w ich życiu.

 

Każdy chętny może odwiedzić Targi Ślubne jeszcze jutro, 10 stycznia. Cena biletu wynosi 15 zł i pozwala uczestniczyć także w wystawie pojazdów do  ślubu.  Podczas trwania targów pieniądze na jej cel będą zbierane przez akredytowanych wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko to od 10 do 17 w hali Expo.


Targi Ślubne Łódź 2010Targi Ślubne Łódź 2010Targi Ślubne Łódź 2010Targi Ślubne Łódź 2010Targi Ślubne Łódź 2010Targi Ślubne Łódź 2010Targi Ślubne Łódź 2010Targi Ślubne Łódź 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
majowamasa
Majowa Masa Krytyczna (foto+wideo)
energia_053
Energia Kultury 2010: Koncerty Depeche Mode najlepsze (foto+wideo)
01052013_018
Dętka znów otwarta (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*