Targi Edukacyjne oraz Drzwi Otwarte Politechniki Łódzkiej

pl_logoW najbliższy piątek na Wydziale Elektrotechniki, Elektryki, Informatyki i Automatyki rozpoczną się Targi Edukacyjne połączone z Drzwiami Otwartymi Politechniki Łódzkiej.

Dwudniowa impreza, choć skierowana głównie do licealistów, powinna zainteresować każdego, kto czuje głód wiedzy. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w różnorodnych warsztatach i pokazach,  wysłuchać wykładów oraz obejrzeć „Polibudę” od środka.

Przeglądając program imprezy można powiedzieć, że organizatorzy postarali się. Zazwyczaj nudne wykłady, chociażby z samej nazwy wydają się interesujące. Odwiedzając je będziemy mogli m. in. zapoznać się z modą XXI wieku, architekturą EC-1, czy też problemami symulacji komputerowych. Kto będzie chciał bardziej czynnie uczestniczyć w targach będzie mógł wziąć udział m. in. warsztatach tworzenia ekokosmetyków, biotechnologii w kryminalistyce, czy też programowaniu robotów. Pewnie wielu obejrzy pokaz pt. Wybuchnie, czy się spali.

To nie wszystko. Na stoisku Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności będzie można skosztować pysznych smakołyków. Studenci Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki pokażą komputer sterowany wzrokiem oraz opracowane przez siebie gry komputerowe. Centrum Kształcenia Międzynarodowego porwie wszystkich na show „Crazy Science”. Przez cały czas trwania targów imprezie towarzyszyć będą audycje studenckiego radia ŻAK.

Pełen program Targów i Dni Otwartych PŁ możecie znaleźć  w naszym kalendarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *