targi_seniora-18W dniach 22-23 maja w Hali MOSiR w Łodzi zorganizowano jedną z największych w Polsce imprez wystawienniczych dedykowana seniorom – II Targi Aktywnego i Zdrowego Seniora.

Na targach obecne były firmy z branż: medycznej, rehabilitacyjnej, ochrony zdrowia, rekreacji, turystyki i wypoczynku oraz pielęgnacji ciała. Seniorów z pewnością zainteresowały również oferty sprzętu rehabilitacyjnego, uzdrowisk oraz Domów Seniora i Uniwersytetów III-go wieku z regionu łódzkiego.

Wśród wystawców znaleźli się także kluby fitness, firmy ubezpieczeniowe oraz związane z modą. Ofertę wystawienniczą uzupełniły propozycje partnerów społecznych II Łódzkich Senioraliów –  instytucje kultury oraz stowarzyszenia działające na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej osób starszych.

W programie targów znalazły się zarówno prezentacje wystawców biznesowych, jak i wykłady poświęcone rozwiązywaniu problemów zdrowotnych, ekonomicznych, demograficznych oraz społecznych, z którymi na co dzień spotykają się seniorzy. Prelekcje przygotowały m.in. Polskie Towarzystwo Gerontologiczne, Stowarzyszenie Diabetyków Polskich, Regionalne Centrum Polityki Społecznej oraz Narodowy Fundusz Zdrowia i SANEPID.

/fot. Marcin Jurkiewicz www.magiakadrow.com.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
glowne_targ_eko
V Eko Targ za nami! (foto)
Chodź na spacer. Jest wtorek (foto)
Red_Bull_Gravity_Challenge_-_Lodz2
Red Bull Gravity Challenge Łódź (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*