Tapas Music Festival – Damian Ukeje, Limboski

W środę, 19 czerwca o godz. 18 na terenie OFF Piotrkowskiej odbędzie się pierwsza edycja Tapas Music Festival. Na scenie pojawią się Damian Ukeje oraz Limboski. Wstęp wolny.

Damian Ukeje karierę muzyczną rozpoczynał w zespole bluesowym Jerry’s Hole Band. W 2009 roku wziął udział w Szansie na sukces. Ten program zobaczyli muzycy szczecińskiego zespołu Fat Belly Family i od tego momentu został ich wokalistą. Jesienią 2011 roku brał udział w The Voice of Poland, gdzie był w drużynie Nergala. Dotarł do finału, zaprezentował autorski utwór „Nie mamy nic”. Tego samego wieczoru został zwycięzcą I edycji muzycznego show. Główną nagrodą w telewizyjnym widowisku był tytuł najlepszego głosu w Polsce oraz kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska.

Limboski wyrósł z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Jako miłośnik analogowego sposobu nagrywania doskonale zgłębił korzenie bluesa i folku, a obecnie rozwija te inspiracje poszukiwaniu własnego stylu.

Hasło Tapas Music Festival, to przyjdź, odetchnij, zjedz, posłucha. Impreza odbywa się w całej Polsce, w naszym województwie również w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie 28 czerwca wystąpią Helaine Vis oraz Robert Cichy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *