sztukmistrzW niedzielę, 27 stycznia o godz.16 i 20 w Willi Milscha na ul. Łąkowej 21 rozpocznie się pokaz Sztukmistrza. To widowiskowe, unikatowe i fascynujące przedstawienie pełne iluzji, magii i niesamowitych zdarzeń które zbiegają się na finał w jedna zaskakującą całość.

Twórcami tego nietypowego spektaklu jest słynna grupa iluzjonistów Kreators która jest fundatorem pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji. Poprzez to przedstawienie grupa chce ożywić na scenie dawno zapomniane już postacie takich mistrzów jak Harry Houdini czy Howard Thurston tym samym przypominając złota erę iluzji która przypadała na przełom XIX i XX wieku . Spektakl przeniesie was tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii którzy zrewolucjonizowali iluzje i uformowali ją taką jaką znamy ją do dziś.

Poznaj ich mroczną historie, najbardziej strzeżone sekrety oraz zobacz ich najwspanialsze efekty .Całe wydarzenie będzie miało miejsce w wspaniałej scenerii jaką jest Muzeum Sztuki Iluzji. Oryginalne plakaty , pamiątki i rekwizyty pomogą wam się przenieść w ten mistyczny świat jaki odkryjecie na spektaklu Sztukmistrz.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie, na godz. 20. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sztukmistrz”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (25 listopada), o godz. 20. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma najciekawszy mail.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie „Zapiecek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (6 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od patrykwi…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1czeko_logo_FINAL_Small2
Imprezy w Czekoladzie (zakończony)
RAIN_plakat
Festiwal RAIN 2012 (zakończony)
stratosfera
Wspinaczka w Stratosferze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*