sztukmistrz

W sobotę, 24 sierpnia w U Milscha (Łąkowa 21) o godz. 19 rozpocznie się kolejny spektakl iluzji pt. Sztukmistrz. To widowiskowe, unikatowe i fascynujące przedstawienie pełne iluzji, magii i niesamowitych zdarzeń, które zbiegają się na finał w jedna zaskakującą całość

Poprzez to przedstawienie grupa chce ożywić na scenie dawno zapomniane już postacie takich mistrzów jak Harry Houdini czy Howard Thurston tym samym przypominając złota erę iluzji, która przypadała na przełom XIX i XX wieku. Spektakl przeniesie was w tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii, którzy zrewolucjonizowali iluzje i uformowali ją taką, jaką znamy ją do dziś. Poznaj ich mroczną historie, najbardziej strzeżone sekrety oraz zobacz ich najwspanialsze efekty. Całe wydarzenie ma miało miejsce we wspaniałej scenerii, jaką jest Muzeum Sztuki Iluzji. Oryginalne plakaty, pamiątki i rekwizyty pomogą wam się przenieść w ten mistyczny świat, jaki odkryjecie na spektaklu „Sztukimistrz”.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sztukmistrz”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (22 sierpnia), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie „Zapiecek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (6 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

.konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kate.pa… i norberts…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
niewairy
Niewiarygodne w Teatrze V6 (zakończony)
urodziny_klubu_NY
II Urodziny Klubu New York (zakończony)
walentynkicytryna
Walentynki w Cytrynie (zakończony)
2 komentarze
  • kamila
    21 sierpnia 2013 at 11:44

    chciałabym dostać bilety ponieważ już tak dawno nigdzie nie byłam. rozrywka jest niestety dość kosztowna i nie zawsze mogę sobie na nią pozwolić.

  • norbert
    16 sierpnia 2013 at 12:09

    Witam chciałbym bilety ponieważ interesuje się magią i bywam na różnych rodzajach pokazów sam uprawiam magie i iluzję ale chciałbym zobaczyć państwa pokaz ponieważ jeżdzę na wózku inwalidzkim i ostatnio mało z domu wychodzę pozdrawiam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*