sztukmistrz

W niedzielę, 22 czerwca w U Milscha (Łąkowa 21) o godz. 19 rozpocznie się kolejny, ostatni w tym sezonie,  spektakl iluzji pt. Sztukmistrz. To widowiskowe, unikatowe i fascynujące przedstawienie pełne iluzji, magii i niesamowitych zdarzeń, które zbiegają się na finał w jedna zaskakującą całość.

Poprzez to przedstawienie grupa chce ożywić na scenie dawno zapomniane już postacie takich mistrzów jak Harry Houdini czy Howard Thurston tym samym przypominając złota erę iluzji, która przypadała na przełom XIX i XX wieku. Spektakl przeniesie was w tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii, którzy zrewolucjonizowali iluzje i uformowali ją taką, jaką znamy ją do dziś. Poznaj ich mroczną historie, najbardziej strzeżone sekrety oraz zobacz ich najwspanialsze efekty. Całe wydarzenie ma miało miejsce we wspaniałej scenerii, jaką jest Muzeum Sztuki Iluzji. Oryginalne plakaty, pamiątki i rekwizyty pomogą wam się przenieść w ten mistyczny świat, jaki odkryjecie na spektaklu „Sztukimistrz”.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sztukmistrz”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (20 czerwca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie „Zapiecek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (6 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od rulo… i norb…

.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gaba_kulka_w_scenografii_20130315_1311888232
Gaba Kulka w Niebostanie (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Siesta W Drodze: Fábia Rebordão (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*