rozyckiChcesz pomóc chorym dzieciom, a także wspomóc łódzkiego artystę? Weź udział w licytacji obrazu “Niespełniona miłość” Pawła Różyckiego.

 
Historia opowiedziana na płótnie jest stara jak świat. On i ona zakochani z pewnych powodów muszą się rozstać. Paweł Różycki nie ukrywa, iż to jego opowieść zaprezentował na obrazie. Jeszcze nie tak dawno miał wziąć ślub z ukochaną, dziś jest to nie możliwe. Jej rodzina nie zaakceptowała jego wiary (on jest polskim katolikiem, ona muzułmańską Marokanką). Proponowano mu rezygnacją z wierzeń i wyjazd z kraju. Jednak pozostał tu, w Polsce, gdzie ma przyjaciół i korzenie.Teraz postanowił przeznaczyć swój powstały obraz dla chorych dzieci, także i Ty może mu w tym pomóc.

Obraz ma rozmiary 100×80 cm, malowany jest farbą olejną, nie jest oprawiony. Cena wywoławcza wynosi 3000 złotych. 80% z tej kwoty przeznaczone zostanie na Stowarzyszenie Łódzkie Hospicjum dla Dzieci, 20% dla autora pracy na narzędzia umożliwiające mu tworzenie kolejnych obrazów.

Osoby zainteresowany proszone są o kontakt z Zakładem Aktywności Zawodowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej, ul. Gogola 12, tel. (042) 673-05-35

Licytacja potrwa do 30 czerwca br.

 
Wylicytuj obraz dla dzieci Wylicytuj obraz dla dzieci Wylicytuj obraz dla dzieci
 
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8855
Prime Time 2017 (foto)
IMG_4284
Jan Stanisławski – Mistrz młodopolskiego pejzażu (foto)
najezykach
Wylicytuj obraz dla zwierząt ze schroniska

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*