wystawaircTegoroczne walentynki obfitowały mnóstwem atrakcji. Zakochani mogli spędzić ten wyjątkowy czas w kinie, teatrze czy w jednej z wielu łódzkich kawiarenek. My postanowiliśmy wybrać się do kawiarni Czekoladowe Obłoki, znajdującej się w oficynie przy ul. Piotrkowskiej 60.

   
Czekoladowe obłoki, to nowy punkt na mapie Łodzi. Klimatyczny, pełen uroku lokal jest doskonałym miejscem na chwilę odpoczynku od zgiełku miasta. W kawiarence serwowana jest aromatyczna kawa i wyśmienite desery. Jest to także miejsce, w którym odbywają się wernisaże i  spotkania klubów tematycznych.

W przytulnej, oświetlonej światłem świec kawiarni na gości czekał wieczór pełen niespodzianek. Ci, którzy zdecydowali się przyjść do Czekoladowych obłoków mogli wziąć udział w sesji fotograficznej w stylu retro. Panie do wyboru miały stylizację typowo wieczorową: długie suknie, koronkowe bolerka czy futro. Panowie z wdziękiem prezentowali się jako dżentelmeni z dawnych lat. Nie obyło się bez stylowego cylindra, smokingu i muszki.

Punktem szczególnym bogatego programu walentynkowego był wernisaż zdjęć Izabeli Roksany Franc. Wystawa “La Dolce Vita in Venezia” to wyjątkowa podróż do włoskiego miasta. Rozświetlone słońcem weneckie kamienice i romantyczne, wąskie uliczki to tylko niektóre z obrazów uwiecznionych na zdjęciach.

Walentynkowy wieczór upłynął także pod znakiem muzyki. Piotr Jedlina i zespół Pogoda Band zadbali o romantyczną atmosferę. Oprócz sentymentalnych melodii w repertuarze znalazły się także znane utwory jazzowe. Wystawę prac Izabeli Roksany Franc będzie można oglądać jeszcze przez dwa tygodnie. Duże, kolorowe zdjęcia, pełne słońca i energii na pewno rozgrzeją was w któryś z zimowych dni.

Organizatorka tego niezwykłego wieczoru – Katarzyna Walczak zapewnia, że w kawiarni Czekoladowe Obłoki będą miały miejsce kolejne, pomysłowe eventy. Już na początek marca planowane jest “Wietrzenie szafy” z udziałem stylisty i wizażysty. Serdecznie zapraszamy.

 
Walentynki w Czekoladowych Obłokach Walentynki w Czekoladowych Obłokach Walentynki w Czekoladowych Obłokach
Walentynki w Czekoladowych Obłokach Walentynki w Czekoladowych Obłokach Walentynki w Czekoladowych Obłokach
   
Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9417
Wiejskie impresje w Domu Literatury (foto)
Joanna Jeziorska – malarstwo
wilq_20121012_1771896518
Wilq na Se-Ma-For Film Festival (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*