konkursKonkurs graficzny „obŁódź się!” jest organizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Łodzi. Jego celem jest stworzenie banera promującego debatę młodzieżową.

– Chcemy aby w sposób ciekawy zaprezentować tytuł naszego projektu: „Europejski Tydzień Młodzieży – obŁódź się!” czyli stworzyć fajną grafikę zawierającą ten tytuł – mówią organizatorzy z Fundacji Ferso – Baner zostanie wydrukowany w dużym formacie i będzie nam towarzyszył w trakcie działań.

Osoba, której baner zostanie wybrany otrzyma nagrodę: odtwarzacz Mp4 oraz głośniki. Ponadto, każda osoba która prześle organizatoirom swoją pracę zgodną z wytycznymi dostanie fajny gadżet!

Wytyczne:
Projekt przygotowany w stosunku 1:1 (wymiary banera 3×2 metry)
Max 150 DPI, kolory w CMYK

Prace zostaną umieszczone na Facebooku – profil Fundacji Ferso i wybrane przez fanów. Wygra praca, którą najwięcej osób polubi.

Pracę prosimy nadsyłać na liliana.ferso@gmail.com do 30 kwietnia, a głosować na nie można do 4 maja na profilu Fundacja FERSO

Nagrody będą wręczone w trakcie Pikniku  20.V.2011. Więcej o projekcie na stronie www.ferso.org. Patronem Europejskiego Tygodnia Młodzieży jest Plaster Łódzki.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6106
Ja jestem, Ty jesteś w Muzeum Miasta Łodzi (foto)
IMG_0210
Witold Łuczyński w BOK Lutnia (foto)
IMG_6678
Wystawa malarstwa prac Jarosława Chrabąszcza (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*