P3250267Wektor/Pixel 2010 to przegląd prac czołówki łódzkich grafików użytkowych, zorganizowany przez klubokawiarnię Owoce i Warzywa. Wystawę, składającą się z czterech cykli, można oglądać przez miesiąc, poczynając od 11 marca.

 
Plakaty, reklamy, opakowania, szyldy… Tym właśnie zajmują się graficy użytkowi. Ich projekty możemy spotkać na każdym kroku, jednak autorzy zazwyczaj pozostają zupełnie anonimowi. Wystawa ma za zadanie przybliżyć nam sylwetki tych twórców.

W ciągu trwającego miesiąc przeglądu, co tydzień będzie można obejrzeć inną ekspozycję. Za nami już pokazy studiów graficznych Ortografika i Polkadot. Od 25 marca można oglądać wystawę studia Fajne Chłopaki.

Na wystawie możemy zobaczyć charakterystyczne dla Fajnych chłopaków projekty wykonane na papierze pakowym lub szarym kartonie, m.in. dla Łódź Design, Fotofestiwalu, czy na potrzeby Łódź Art Center.

 
Fajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i Warzywach
Fajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i Warzywach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_5526
Sławomir Iwański – Plakaty (foto)
IMG_6285
Zapisane w pikselach w Galerii Willa (foto)
Obraz+Tekst=Sztuka #2 Acapulco Studio (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*