P3250267Wektor/Pixel 2010 to przegląd prac czołówki łódzkich grafików użytkowych, zorganizowany przez klubokawiarnię Owoce i Warzywa. Wystawę, składającą się z czterech cykli, można oglądać przez miesiąc, poczynając od 11 marca.

 
Plakaty, reklamy, opakowania, szyldy… Tym właśnie zajmują się graficy użytkowi. Ich projekty możemy spotkać na każdym kroku, jednak autorzy zazwyczaj pozostają zupełnie anonimowi. Wystawa ma za zadanie przybliżyć nam sylwetki tych twórców.

W ciągu trwającego miesiąc przeglądu, co tydzień będzie można obejrzeć inną ekspozycję. Za nami już pokazy studiów graficznych Ortografika i Polkadot. Od 25 marca można oglądać wystawę studia Fajne Chłopaki.

Na wystawie możemy zobaczyć charakterystyczne dla Fajnych chłopaków projekty wykonane na papierze pakowym lub szarym kartonie, m.in. dla Łódź Design, Fotofestiwalu, czy na potrzeby Łódź Art Center.

 
Fajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i Warzywach
Fajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i WarzywachFajne chłopaki w Owocach i Warzywach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2pazdziernika_005
Norm Breyfogle gwiazdą MFKiG 2010 (foto+wideo)
20151127_171211
Wystawa prac Jana Dąbrowskiego w Naszej Galerii (foto)
IMG_1643
Impresje bałtyckie w Galerii Re:Medium (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*