fot._Radek_TulkoCentrum Handlowe Tulipan zaprasza na wystawę fotograficzną, prezentującą łódzkie tramwaje w artystycznym ujęciu. Autorem prac jest młody artysta Adrian Łapka, reprezentujący Public Transport Photography. Galeria zdjęć będzie eksponowana do końca maja.

W Tulipanie obejrzymy 20 zdjęć, na których Łapka uwiecznił swoje spojrzenie na tramwaje w miejskiej przestrzeni. To z perspektywy tego środka komunikacji młody twórca opowiada o naszej codzienności, której elementem jest przemierzanie Łodzi w środkach transportu zbiorowego.

Adrian Łapka to 21-letni fotograf urodzony w Łodzi, który fotografią zaczął interesować się w wieku 15 lat. W kręgu jego zainteresowań jest transport miejski. Łapka uwiecznia tramwaje także na rysunkach, tworząc szkice historycznych linii tramwajowych, które kiedyś podróżowały po łódzkich torowiskach. Młody artysta w przyszłości chciałby zostać motorniczym.

fot._Adrian_Lapka

„Mkną po szynach łódzkie tramwaje” to szósta wystawa z rzędu promująca twórczość ł ódzkich artys tó w, umożliwiająca im zaprezentowanie swoich dzieł szerszej publiczności. Łodzianie mieli wcześniej okazję obejrzeć wernisaże malarskie, fotograficzne wystawy podróżnicze czy charytatywne.Wystawa zdjęć łódzkiego fotografa będzie dostępna dla zwiedzających do końca maja.

Galerię zdjęć można oglądać w lok alu przy salonie T-Mobile w godzinach otwarcia Centrum Handlowego. Wstęp jest bezpłatny.

Mkna_po_szynach_lodzkie_tramwaje_-_plakat

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8174
Kobiety fotografują w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego (foto)
7wrzesnia_049
Konceptualizm. Medium fotograficzne (foto+wideo)
J.Karwowski_7
Jakub Karwowski – Sentimental Fiction (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*