e0dc9d99f624304b6039f2233ac60ecbJeśli pasjonuje Was fotografia, a dodatkowo lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym, tworząc swoje wyjątkowe prace równocześnie z trudem sesyjnych zmagań – mamy dla Was znakomitą propozycję!

Konkurs „OUT OF SCHOOL” ma charakter otwarty, a kategoria prac jest dowolna (obejmuje zatem ludzi, portret, krajobraz, architekturę, przyrodę, ekologię, zdjęcia reporterskie i in.). Wymogiem jest, aby wszelkie obiekty na zdjęciach pozostawały w związku z Uniwersytetem Łódzkim (UŁ), znajdowały się na terenie uczelni, dokumentowały lub portretowały jej życie.

Konkurs będzie oceniało Jury, w skład którego wejdą fotograficy, ludzie świata kultury i przedstawiciele organizatora, zaś agrodę w konkursie stanowi wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.

Jury wyłoni 20 uczestników, których prace zostaną wyeksponowane na wystawie zorganizowanej w reprezentacyjnych obiektach UŁ. Wystawie towarzyszyć będzie publikacja pokonkursowa. 20 wyłonionych uczestników otrzyma gadżety i publikacje Fotofestiwalu oraz UŁ.

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie do 5 pojedynczych prac lub w zestawie.

Prace na konkurs będą przyjmowane wyłącznie w formie zapisu cyfrowego na płytach CD lub DVD z których po zakwalifikowaniu przez jury zostaną wykonane powiększenia (na papierze fotograficznym o wymiarach maksymalnie 70x70cm) na wystawę, na koszt organizatora.

Wszelką korespondencję oraz pytania dotyczące konkursu należy kierować drogą elektroniczną na adres: konkursfoto@uni.lodz.pl. W tytule maila należy napisać “Konkurs fotograficzny UŁ”.

Ostateczny termin przyjmowania prac do 31.03.2011 r.

 

Adres nadsyłania prac:

Centrum Promocji UŁ

ul. Narutowicza 65 p. 6, 90-131 Łódź

Z dopiskiem: “Konkurs fotograficzny UŁ”.

 

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
29062012_868
Phillip Toledano w Galerii Punctum (foto)
RYSZARD_SASIADEK
Skrajem dróg w Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym (foto)
J.Karwowski_7
Jakub Karwowski – Sentimental Fiction (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*