fot.CH_Tulipan19 czerwca w Centrum Handlowym w Tulipanie pojawiła się kolejna, wyjątkowa wy-stawa fotograficzna. Tym razem będzie to autorski projekt  Fundacji “Dom w Łodzi” – “Pozytywka. Warto myśleć pozytywnie. Zawsze”.

Tą niecodzienną wystawę wymyślili pracownicy Fundacji, by zatrzymać pozytywną energię ludzi odwiedzających „Dom w Łodzi” – czyli dom dziecka dla najmłodszych, dzieci które wymagają stałej opieki medycznej, specjalistycznej aparatury i leków. Jest to miejsce, w którym dzieci otoczone są miłością, troską oraz opieką specjalistów: rehabilitantki, logopedy, psychologa, pedagogów, pielęgniarki. Dzięki funkcjonowaniu tej Fundacji, dzieci nie mieszkają na oddziałach szpitalnych, hospicjach czy domachopieki. W ramach projektu „Pozytywka” powstały wyjątkowe zdjęcia, poprzez które przyjaciele  Fundacji – artyści, ludzie kultury, sportu i nie tylko przesyłają w świat pozytywne emocje.

Bohaterami uwiecznionymi na fotografiach są także wychowankowie Fundacji, którzy mimo swoich problemów udowadniają, że warto walczyć o każdy dzień.  Autorami zdjęć są Avalo-nExtreme, Justyna Chłąd, Darek Gawrysiak, Aleksandra Galambova, Monika Gilewska, Marta Libiszowska – Jóźwiak, Paweł Łacheta, Jasiek Mela, Maciej Piąsta, Michał Tuliński, Agnieszka Ucińska, Tomasz Żukowski, Joanna Greta, Małgorzata Jadczuk, Paula Szulc.

Organizatorem wystawy jest Agencja Actigra Group z Krakowa, która od kilkunastu lat organizuje tego typu wydarzenia. Wystawa w Tulipanie potrwa do 31 lipca i zlokalizowana jest w sąsiedztwie strefy restauracyjnej, naprzeciwko sklepu Rossmann. Wstęp jest bezpłatny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
oversode
Międzynarodowy Pokaz Mody Oversize Fashion
GrandPrix2013
Zgłoś swoje prace na Fotofestiwal 2013
TD1
“Łódzkie odcienie szarości” Tomasza Desperaka (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*