feszyn_reszyn

W piątek 18.10.2013 r. odbędzie się pokaz specjalny Ewy Minge, podczas którego projektantce zostanie wręczona prestiżowa nagroda International Star Diamond Award przyznawana przez The American Academy of Hospitality Sciences.

Minge została doceniona za wyjątkowe osiągnięcia w projektowaniu mody i dóbr luksusowych. Nagrodę odbierze z rąk Josepha Cinque, Prezesa i Dyrektora Generalnego AAHS, organizacji, której Ambasadorem Nadzwyczajnym jest Donald Trump.

AAHS znana jest na całym świecie z przyznawania nagrody International Star Diamond Award dla najlepszych usług sektora luksusowego i podróżniczego. Polska projektantka została wyróżniona przez Akademię w kategorii “The Next Couture”.

Wręczenie prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia i pokaz Ewy Minge zamkną piątkową część Designer Avenue. Tegoroczna edycja Fashion Week Poland odbywa się w Łodzi, w dniach 15-20 października.

***

Ewa Minge – polska projektantka mody i wzornictwa przemysłowego. Swoje kolekcje prezentowała na największych światowych tygodniach mody. Od stycznia 2008 roku, dwa razy w roku prezentuje swoje kolekcje obok znanych domów mody jak Christian Dior i Giorgio Armani podczas tygodnia mody Haute Couture w Paryżu. Poza działalnością na polu mody Ewa Migne zajmuje się również wzornictwem przemysłowym, przewodząc Eva Minge Creative Group, w skład której wchodzą czołowi polscy architekci, graficy i dizajnerzy.

(Tekst i Grafika – Mat. Prasowe)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_5841
Pokaz Akademii Mistrzów w DoubleTree by Hilton (foto)
mh_logo_ok
Wyniki must have – Łódź Design Festival przedstawia najlepszy polski design
Sorry Design w Galerii ASP (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*