DSC_2386

Bizuu po raz pierwszy prezentuje swoją kolekcję w ramach Designer Avenue. Zaskakuje jednak nie tylko interesującym wzornictwem i znakomitą jakością wykorzystanych materiałów.

BIZUU to marka stworzona dla modnych indywidualistek, wyrażająca ambicje i pasje współczesnych kobiet. To finezyjne wzory i luksusowe włoskie materiały. To dziewczęcy urok frywolnej falbanki równoważony zmysłową elegancją ponętnego dekoltu. Wszechstronne, subtelne i wysmakowane kreacje tworzone w limitowanych edycjach lub indywidualne projekty szyte na miarę. Wiodące światowe trendy harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami polskich projektantek.

Marka została stworzona przez Blankę Jordan, absolwentkę prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zuzannę Wachowiak, absolwentkę architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego na Uniwersytecie Artystycznego w Poznaniu. Ich kreacje powstają w limitowanych edycjach lub są szyte na miarę.

W damskiej kolekcji BIZUU jesień-zima 2012/13 klasyczne elementy, takie jak koronka i wełny typu Chanel spotykają się z ortalionem i sztucznym futrem. Dostępność kolekcji: sklep.bizuu.pl; BIZUU Boutique Poznań – Stary Browar; BIZUU Boutique Warszawa ul. Koszykowa 1.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!

Więcej o Fashion Week na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bursztynn
Carnavalia 2011 – Wystawa biżuterii bursztynowej (foto)
IMG_4381
Łódź Design Festival 2016 (foto)
Prime Time 2019 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*