glowne_carlos_gil

The New Sartorial jest jednocześnie krawce, rzeźbiarzem, malarzem i architektem. Idealizuje każdy element z ekspresjonistyczną wrażliwością, jako sposób reflekcji i abstrakcji odzwierciedlający część tego swiata, gdzie neuitralne barwy komponują sie z żywymi kolorami.

The New Sartorial utrzymuje czystość i doskonałość dopasowanych kształtów , stając się jego własnymi. Poprzez detale zmienia rzeczy z prostych w unikatowe. Kreacja jest własnym kolażem form i cięć.

The New Sartorial fragmentuje poszczególne pola oraz łączy je w sylwetki. W ten sam sposób malarz gra liniami, aby wykreować perspektywę, krawiec pracuje ze wzorami, aby znaleźć wymiar. The New Sartorial jest niczym więcej jak naturalną ewolucją, która ma na celu udowodnienie światu że: “szycie jest także formą sztuki!”.

Kolekcja ma za sobą juz debiut na pokazach w Mediolanie. Carlos Gil podejmuje teraz kolejny krok związany z wprowadzeniem swojej marki na rynek mięsdzynarodowy, dzięki podjęciu współpracy z polskim tygodniem mody. Fashion Week Poland od wielu lat współpracuje z Moda Lisboa.

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1874
Milagro/Cud w Muzeum Włókiennictwa (foto)
DSC_1713
Showroom i Concept Store – Co nowego na Fashion Week Poland? (foto)
DSC_3033_DxO
Złota Nitka 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*