glowne_jacob_2015

Futuryzm, nowoczesność, odwaga i szyk – to właśnie te cechy najtrafniej opisują najnowszą kolekcję marki Jacob Birge Vision.

Jest to marka, która odzwierciedla współczesny świat poprzez połączenie mody z technologią. Misją projektanta jest uświadamianie i edukowanie, czym tak naprawdę jest Jacob Birge Vision design.

Kolekcja na sezon jesień/zima 2015/16, to propozycja dla kobiet drapieżnych. To właśnie one były inspiracją przy jej tworzeniu. Zdecydowana, seksowna i wyzwolona – taka właśnie powinna być klientka marki. Dostrzegalna asymetryczność poszczególnych projektów wprowadza do kolekcji elegancję i nowoczesność. Zwierzęce printy, metalowe dodatki czy lakierowane skóry, podkreślają odważny charakter ubrań.

***

Bieżąca edycja polskiego tygodnia mody organizowana jest na terenie Hotelu DoubleTree by HILTON, halach produkcji filmowej WYTWÓRNIA.

Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy – to miejsce, które nawiązuje do filmowej tradycji Łodzi. Projekt budynku DoubleTree by Hilton został wielokrotnie nagrodzony prestiżowymi nagrodami.

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_3812
Pokaz mody odzieży służbowej w Hali Expo (foto)
_MG_4979
Street Fashion w WI-MIE (foto)
Łódź Design Festival 2018 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*