Fotofestiwal w tym roku odbędzie się w dniach 6-23 sierpnia oraz w październiku.

Informacje od organizatora:

Tematem tegorocznej edycji jest kolekcjonowanie jako forma sztuki, nawyk, pasja, czasem nawet obsesja. Pokażemy wyjątkowe kolekcje – autorskie i oparte o niekonwencjonalne kryteria, pochodzące z zaskakujących źródeł, ale także te prezentowane w prestiżowych światowych muzeach. Po otwarciu festiwalu będzie można obejrzeć je również w wersji online. W październiku otworzymy dwie kolejne, partnerskie wystawy fotograficzne: w Muzeum Sztuki w Łodzi (ms1) oraz w znanym Wam z zeszłego roku tzw. budynku z Motylem, przygotowaną przez Uniwersytet Łódzki.

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację ekonomiczną na świecie, postanowiliśmy obniżyć ceny biletów do symbolicznych kwot. Ze względu na bezpieczeństwo znacznie ograniczamy także części programu z udziałem widowni, takie jak spotkania, wernisaże, wykłady. Zapraszamy przede wszystkim na wystawy, które będą udostępniane publiczności przy zachowaniu wszelkich wymaganych obecnie norm bezpieczeństwa.

Dziękujemy za elastyczność i otwartość naszym głównym partnerom! Są to: Urząd Miasta Łodzi, Łódzkie Centrum Wydarzeń i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dotowane z Unii Europejskiej projekty Futures Photography i PARALLEL – European Photo Based Platform.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
191-080-utkin2
191 Aukcja Promocyjna
ldesign
Łódź Design Festival 2016
imm023_22_kopia_kopia
Marcin Podolec: Rysowanie było zawsze (wywiad)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*