plakat-ap-36W sobotę 8 lipca o godzinie 12:00 w domu aukcyjnym Rynek Sztuki  odbędzie się 36 Aukcja Promocyjna. W ofercie jest niemal 120 dzieł kilkudziesięciu artystów, głównie absolwentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego.  Do nabycia są prace wykonane w różnych technikach – przede wszystkim obrazy olejne i akrylowe oraz ceramika.

Aukcja jest przekrojem wrażliwości artystycznej oraz inspiracji młodych twórców. Obok malarstwa hołdującego tradycjom pejzażowym, portretowym, czy martwych natur, zakupić będzie można m.in. prace nawiązujące do nurtów XX-wiecznych, przefiltrowane przez świeże spojrzenie współczesnych artystów, abstrakcje, a także prace wyłamujące się z typowych ram stylowych. W ofercie dostępne są również hafty, grafiki i dzieła wykonane w technice mieszanej, będące odzwierciedleniem fantazji twórców oraz wyroby ceramiczne, z których część poza funkcjami estetycznymi, może mieć charakter użytkowy. Wszystkie eksponowane prace pokazują współczesne tendencje twórcze, a jednocześnie są utrwaleniem emocji autorów.

Obiekty z oferty aukcyjnej obejrzeć można w Galerii Rynku Sztuki, mieszczącej się przy ulicy Wschodniej 69 oraz w katalogu dostępnym na stronach: www.ryneksztuki.eu, www.artinfo.pl, www.onebid.pl i www.artprice.pl. W licytacji można brać udział osobiście, przez telefon oraz za pośrednictwem portalu Onebid.pl.

Aukcja objęta jest patronatem honorowym Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, profesor Jolanty Rudzkiej-Habisiak.

1. Joanna Aninowska(ur.1975) Piąty skok(2017) sygn.dat.p.d.    olej, płótno     80×100   400,-
2. Joanna Aninowska Głowa pełna marzeń 2(2017) sygn.dat.p.d.    olej, płótno     80×100   400,-
3. Joanna Aninowska Początek wakacji(2017) sygn.dat.p.d.    olej, płótno     80×80   400,-
4. Magdalena Bezat(ur.1979) Martwa natura(2017) sygn.na odwrociu     akryl, płótno     65×81    350,-
5. Magdalena Bezat Mój pejzaż(2016) sygn.na odwrociu     technika mieszana, płótno    70×100    400,-
6. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Co teraz?(2017) sygn.p.d.   technika mieszana, płótno    60×60    300,-
7. Beata Bugaj-Tomaszewska Dobry złego koniec(2017) sygn.na odwrociu     technika mieszana, płótno 60×60    300,-
8. Beata Bugaj-Tomaszewska W sieci(2017) sygn.p.d.   technika mieszana, płótno   90×90   400,-
9. Monika Dałek(ur.1981) Gdzie mieszkają bogowie(2017) sygn.na odwrociu     akryl, płótno    80×80   400,-
10. Monika Dałek Nie ma czasu zanim nie będzie za wcześnie(2017) sygn.dat.p.d.     akryl, płótno    80×80   400,-
11. Monika Dałek Płoną razem cali w szaleństwie(2017) sygn.dat.p.d.     akryl, płótno   100×80   400,-
12. Marcin Dembowski(ur.1979) Odwaga(2017) sygn.p.g.      technika mieszana, pilśnia     80×60(86.5×66 z ramą)   420,-
13. Marcin Dembowski Przeprawa(2017) sygn.l.g.   technika mieszana, płótno    65×81 (71×86.5 z ramą)   440,-
14. Marcin Dembowski Gorące słowa(2016) sygn.na odwrociu     technika mieszana, płyta HDF    80×86 (87.5×93 z ramą)    630,-
15. Agnieszka Figurska(ur.1971) Bez tytułu(2017) sygn.l.d.   akryl, płótno    100×100    500,-
16. Ilona Foryś(ur.1980) Monica(2017) sygn.na odwrociu    olej, płótno    49.5×50   300,-
17. Ilona Foryś Sunday(2017) sygn.na odwrociu   olej, płótno    50×70   300,-
18. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 13.26(2017) sygn.na odwrociu    akryl, płótno   120×120    500,-
19. Grupa Artme Walka św. Jerzego ze smokiem(2017) sygn.na odwrociu    akryl, płótno    70×100   400,-
20. Grupa Artme Latarnia(2017) sygn.na odwrociu    akryl, płótno    100×70   400,-
21. Grupa Artme Św. Jerzy walczący ze smokiem(2017) sygn.na odwrociu    akryl, płótno    80×100   400,-
22. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Maj I(2017) sygn.dat.śr.d.     akwarela, gwasz, pastel, papier   47.6×68.3  (w św.p-p)     300,-
23. Julita Grzejdziak-Dyła Maj III(2017) sygn.dat.śr.d.     akwarela, gwasz, pastel, papier    67.6×47.3 (w św.p-p)    300,-
24. Julita Grzejdziak-Dyła Maj IV(2017) sygn.dat.l.d.   akwarela, gwasz, pastel, papier  48.2×31 (w św.p-p) 300,-
25. Dominik Janyszek(ur.1990) 2244(2017) sygn.na odwrociu     technika własna, płótno     120×90   500,-
26. Dominik Janyszek 1426(2017) sygn.na odwrociu     technika własna, płótno     120×90   500,-
27. Dominik Janyszek 2284(2017) sygn.na odwrociu     technika własna, płótno     120×90   500,-
28. Anna Jarosz(ur.1992) 3(2017) sygn.na odwrociu   haft ręczny, płótno     śr.18.5   300,-
29. Anna Jarosz 4(2017) sygn.na odwrociu   haft ręczny, płótno     śr.18.5   300,-
30. Anna Jarosz 5(2017) sygn.na odwrociu   haft ręczny, płótno     śr.18.5   300,-
31. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu 1(2017) sygn.na odwrociu   olej, płótno    100×100    500,-
32. Anna Jarzymowska Bez tytułu 2(2017) sygn.na odwrociu   olej, płótno    100×100     500,-
33. Anna Jarzymowska Bez tytułu 3(2017) sygn.na odwrociu   olej, płótno    100×100    500,-
34. Marcin Jaszczak(ur.1975) Marionetka(2017) sygn.dat.p.d.     akryl, pilśnia     90×80   400,-
35. Marcin Jaszczak Czyściec(2017) sygn.dat.l.d.    akryl, pilśnia     90×80     400,-
36. Piotr Kachny(ur.1978) In Carnation(2017) sygn.na odwrociu      olej, emalia olejno-ftalowa, płótno    120×80    500,-
37. Wojciech Kaleta(ur.1981) Pejzaż. Czarne drzewa(2017) sygn.na odwrociu   olej, płótno    60×70   300,-
38. Wojciech Kaleta Pryzmat drugi(2016) sygn.na odwrociu   olej, płótno   73×73   400,-
39. Wojciech Kaleta Wejście(2015) sygn.na odwrociu   olej, płótno   73×73   400,-
40. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Isztar kąpiąca się(2017) sygn.dat.p.d.       technika własna, papier (1/6)  40×30 (w oprawie)   400,-
41. Roksana Karczewska(ur.1988) The other side(2017) sygn.p.d.   akryl, płótno/płyta    78×70    400,-
42. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 210(2017) sygn.na odwrociu    technika własna, płótno    100×120   500,-
43. Magda Karwowska Miasto 1000(2017) sygn.na odwrociu    technika własna, płótno    100×130   500,-
44. Magda Karwowska Miasto 2000(2017) sygn.na odwrociu    technika własna, płótno    100×110   500,-
45. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Kwitnący ogród(2017) sygn.dat.p.d.    monotypia, bibułka japońska  70×50    380,-
46. Joanna Konieczna-Zapart Kwiat(2017) sygn.dat.p.d.    monotypia, bibułka japońska    70×50    380,-
47. Joanna Konieczna-Zapart Kołujące(2017) sygn.dat.p.d.    monotypia, bibułka japońska    60×40   380,-
48. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Chwytając marzenia(2017) sygn.dat.p.d.      technika mieszana, papier     59×40 (73×53 z ramą)      380,-
49. Aneta Kowalczyk Wschodzące(2017) sygn.dat.p.d.   technika mieszana, papier   62×40 (73×53 z ramą)    380,-
50. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973) Prezent od Tiffany’ego(2017) sygn.na odwrociu     technika mieszana, złoto płatkowe 24 k, płótno     100×70     400,-
51. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXXV(2017) sygn.na odwrociu   technika własna, płyta    70×60   300,-
52. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980) Pejzaż z niebieską krową(2017) sygn.p.d.    akryl, płótno    60×90    400,-
53. Anna Kunka-Kawełczyk Zmierzch(2017) sygn.p.d.    akryl, płótno     60×72.5    300,-
54. Magdalena Kurek(ur.1979) Nocny spacer w Wenecji(2017) sygn.l.d.    olej, płótno    105×60   400,-
55. Magdalena Kurek Rozbłyski w Wenecji(2017) sygn.p.d.    olej, płótno    65×100   400,-
56. Magdalena Kurek Panorama Wenecji-złoty nokturn(2017) sygn.p.d.    olej, płótno    75×120   450,-
57. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Nenufary I(2017) sygn.na odwrociu    grafika cyfrowa, PCV (1/3)    50×70    120,-
58. Elżbieta Kusińska Nenufary II(2017) sygn.na odwrociu     grafika cyfrowa, PCV (1/3)    50×70    120,-
59. Elżbieta Kusińska Nenufary IV(2017) sygn.na odwrociu     grafika cyfrowa, PCV (1/3)    50×70    120,-
60. Donata Lesińska(ur.1954) Pani Sfinks-lampion(2017) sygn.   ceramika   27x25x12    250,-
61. Donata Lesińska Pani Patrzy(2017) sygn.   ceramika szkliwiona    wys.35    230,-
62. Donata Lesińska Zaczarowane kwiaty-dzbanek(2017) sygn.   ceramika szkliwiona    wys.17   180,-
63. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu 1(2017) sygn.na odwrociu      technika własna, płyta   90×90   400,-
64. Aneta Lis-Marcinkiewicz Bez tytułu 2(2017) sygn.na odwrociu    technika własna, płyta    85×85   400,-
65. Anna Luteracka(ur.1967) Antyłódka(2017) sygn. ceramika szkliwiona, angobowana, drewno  43x20x9   625,-
66. Anna Luteracka W urbanistycznym pędzie(2017) sygn.   ceramika angobowana, drewno   13x20x7    350,-
67. Anna Luteracka Zarybianie(2017) sygn.     ceramika szkliwiona, angobowana, drewno, piaskowiec   28x33x7    450,-
68. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) Kwiaciarka(2017) sygn.p.d.     olej, płótno     80×70     400,-
69. Karolina Maciaszkiewicz Uczta(2017) sygn.p.d.    olej, płótno     80×70     400,-
70. Kamila Majcher(ur.1982) Galaktyka(2017) sygn.p.d.   akryl, płótno     73×54    300,-
71. Kamila Majcher Lazur(2017) sygn.p.d.   akryl, płótno     81×65     350,-
72. Kamila Majcher Oxide(2017) sygn.p.d.   akryl, płótno     90×60    400,-
73. Ewa Najdenow(ur.1967) Fatamorgana I(2015) sygn.p.d.     olej, płótno    40×50    300,-
74. Ewa Najdenow Skwar(2016) sygn.na odwrociu   olej, płótno    80×60    350,-
75. Ewa Najdenow Spacer(2014) sygn.p.d.   akryl, płótno    40×50    300,-
76. Jakub Napieraj(ur.1991) Żółty samochód(2017) sygn.na odwrociu     akryl, płótno    90×120   500,-
77. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Waza raku(2017) sygn.    ceramika szkliwiona     wys.35    300,-
78. Łukasz Orfiniak Patera raku na podstawie(2016) sygn.    ceramika szkliwiona     wys.26, śr.29.5    300,-
79. Łukasz Orfiniak Patera raku(2017) sygn.    ceramika szkliwiona     wys.9, śr.33    300,-
80. Julia Piaskowska(ur.1995) Przestrzeń(2017) sygn.dat.p.d.    tusz, papier    42×30 (44×32 z ramą)      380,-
81. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z owocami(2017) sygn.dat.l.d.    olej, płótno    60×70    300,-
82. Wojciech Piekarski Pejzaż z krowami(2017) sygn.dat.l.d.    olej, płótno   46×61   300,-
83. Wojciech Piekarski Akt(2017) sygn.dat.l.d.    olej, płótno    100×100    500,-
84. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Przycisk do papieru sygn.     terakota szkliwiona    wys.13.5   200,-
85. Agnieszka Podkówka Pojemnik sygn.    terakota szkliwiona    wys.11   200,-
86. Agnieszka Podkówka Gotyk naiwny sygn.    akryl, płótno    25×25    300,-
87. Magdalena Połacik(ur.1980) Leniwe popołudnie 3(2017) sygn.na odwrociu     olej, płótno    50×50   300,-
88. Magdalena Połacik Georgi i owad nawiązują nić przyjaźni(2017) sygn.na odwrociu  olej, płótno  40×50  300,-
89. Magdalena Połacik Georgini wycieczka rowerowa(2017) sygn.na odwrociu     olej, płótno    40×35   300,-
90. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret w mroźny dzień(2017) sygn.dat.p.d.    olej, płótno    40×30     300,-
91. Sławomir J. Siciński Chłopiec(2017) sygn.dat.p.d.    olej, płótno    108×60     400,-
92. Sławomir J. Siciński Buty(2017) sygn.dat.l.d.    olej, płótno    46×55     300,-
93. Sebastian Skowroński(ur.1976) Inner and Outer 38(2017) sygn.dat.p.d.   linoryt (1/6)  15×8, Inner and Outer 27(2016) sygn.dat.p.d.   linoryt (1/6) 14.5×7.4, Inner and Outer 39(2017) sygn.dat.p.d.  linoryt (1/6)  15.7×8    200,-
94. Sebastian Skowroński The Energy Recording XXIII(2016) sygn.dat.p.d.    linoryt (1/6)  10×10, The Energy Recording XXV(2016) sygn.dat.p.d.   linoryt  10.2×10, The Energy Recording XXVI(2016) sygn.dat.p.d.    linoryt (2/6)  10×9.3   200,-
95. Dominik Smolik(ur.1982) Luminacia(2017) sygn.na odwrociu     akryl, płótno    100×100    500,-
96. Dominik Smolik Orphismo(2017) sygn.na odwrociu     akryl, płótno    100×100    500,-
97. Dominik Smolik Volumen(2017) sygn.na odwrociu     akryl, płótno    100×100    500,-
98. Tomasz Sobczak(ur.1954) Fate(2017) sygn.dat.śr.d.     olej, płótno     95×55    400,-
99. Tomasz Sobczak Wondering house(2017) sygn.dat.l.d.     olej, płótno   73×40    300,-
100. Tomasz Sobczak Sunrise of Your dream(2017) sygn.dat.l.d.     olej, płótno   70×100    400,-
101. Paula Solańska(ur.1981) Biała sowa(2017) sygn.   ceramika szkliwiona     16x13x13    250,-
102. Paula Solańska Turkusowa ryba(2017) sygn.   ceramika szkliwiona    20x30x10    440,-
103. Paula Solańska Kwiat turkusu-misa(2017) sygn.   ceramika szkliwiona   wys.20, śr.28    190,-
104. Paulina Szczepaniak(ur.1989) Morskie góry(2010) sygn.na odwrociu      olej, płótno   30×40    300,-
105. Mariola Świgulska(ur.1961) Kosmiczna materia(2017) sygn.dat.p.d.    akryl, płótno    100×120   500,-
106. Mariola Świgulska Monday morning(2017) sygn.dat.p.d.    akryl, płótno    100×120   500,-
107. Mariola Świgulska Owocujący spokój z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2017) sygn.dat.p.d.     akryl, płótno    80×120   500,-
108. Piotr Woźniak(ur.1989) Deszczowy puls(2017) sygn.dat.p.d.    druk wypukły, akwarela, assemblage   41×25   300,-
109. Piotr Woźniak Za szybą(2017) sygn.dat.p.d.    druk wypukły, akwarela, assemblage     27×20.5    300,-
110. Piotr Woźniak Zachód(2017) sygn.dat.p.d.     sucha igła, druk wypukły, akwarela, assemblage    55×22.5  300,-
111. Paulina Zalewska(ur.1981) Beztroska dolina(2017) sygn.dat.p.d.    akryl, deska   31.5×61    300,-
112. Paulina Zalewska Rydwan królowej(2017) sygn.dat.p.d.    akryl, deska    31.5×61    300,-
113. Michał Zalewski(ur.1985) Lustrzane odbicie(2017) sygn.na odwrociu    akryl, płótno    80×80    400,-
114. Michał Zalewski Spotkanie w chmurach(2017) sygn.na odwrociu    akryl, płótno    90×90    400,-
115. Ewa Żochowska(ur.1976) Dziewczyna i psy(2017) sygn.dat.p.d.     olej, płótno    80×80    400,-
116. Ewa Żochowska Martwe kwiaty-Clara(2016) sygn.dat.p.d.     olej, płótno    100×100    500,-
117. Tomasz Żochowski(ur.1988) Aeroholik(2016) sygn.p.d.    akryl, płótno     110×80    450,-
118. Tomasz Żochowski Budowa(2016) sygn.p.d.    akryl, płótno     80×110    450,-

Do ceny wylicytowanej doliczana jest 15% opłata manipulacyjna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
muzeumrytmu
Muzeum Rytmu w Muzeum Sztuki
PREV_beks_poster_594x841mm_v6_print
Beksiński Nieznany na Łodzi
PWSFTviT
Konkurs na projekt plakatu projekcji “Filmowe Odkrycia”

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*