kolumnyWe wtorek, 21 listopada o godz. 17 na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ (Politechniki 6) rozpocznie się wernisaż wystawy pt. “Kolumna – Las Miasto – Ogród”. Jego organizatorem jest Koło Naukowe IX Piętro PŁ.

W najbliższy wtorek będziecie mogli spotkać się z autorami prac inwentaryzacyjnych, wykonanych dla drewnianych domów letniskowych przez studentów architektury w Łasku Kolumnie w 2016 r. Na parterze Instytutu Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej znajdziecie również fotografie wykonane podczas pomiarów terenowych, zdjęcia poplenerowe Analog – Koło Naukowe, oraz prace dzieci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łasku-Kolumnie nagrodzone w ramach konkursu plastycznego pt.: “Kolumna – Moje miejsce na Ziemi”.

Dodatkowo zostanie zaprezentowana książka pt. “Kolumna – Las Miasto – Ogród” Tom II, która zawiera materiały z wystawy, a ponadto teksty o tematyce miast – ogrodów, wiersze lokalnych poetów i inne interesujące materiały. Pracom studentów architektury towarzyszy również wystawa stowarzyszenia Zielona Kolumna pt. “Kolumna na starych zdjęciach”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Galerie w Łodzi
43 Aukcja Promocyjna
003557_4
Ryszard Porębski. Tempus rei (Czas przedmiotu)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*