tulipan_wystawaDARIASOLAR_828X31531 maja na zakończenie wystawy malarskiej „Ziemia Woda Powietrze”, która eksponowana jest w Centrum Handlowym Tulipan, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z autorką prac, Darią Solar. Artystka opowie o technikach malarstwa olejnego.

Wystawa prezentowana jest w Centrum Handlowym Tulipan od ponad dwóch miesięcy. Wszystkie osoby odwiedzające Centrum Handlowe w tym czasie mogły obejrzeć kilkanaście prac łódzkiej artystki tworzącej w nurce Realizmu Magicznego, malarki filmu skonstruowanego w technice animacji malarskiej „Loving Vincent”, który po wakacjach pojawi się na ekranach kin.

Na finisaż wystawy organizatorzy zaplanowali niespodziankę dla fanów malarstwa – dwa spotkania z Darią Solar, podczas których artystka zdradzi kilka sztuczek warsztatowych, opowie o tajnikach malarstwa olejnego i objaśni terminy, którymi posługują się artyści i kustosze w muzeach. Zajęcia te są bezpłatne, ale trzeba się na nie wcześniej zapisać. Spotkania odbywać się będą o godzinach: od 19:00 do 20:00 oraz od 20:00 do 21:00 w środę, 31 maja.

Zapisy przyjmowane są do dnia 30 maja pod adresem mailowym daria.solar @gmail.com.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
KOSMYNKA_L-UND
L-UND. Łódzka Scena Podziemna 1985-1995. Obowiązkowy Appendix
bookartmuseum
Performance Johna Morana w Muzeum Książki Artystycznej
make_me_2016_przd_ulotki
Finaliści konkursu make me! 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*