W sobotę 13 lutego łódzki dom aukcyjny Rynek Sztuki zaprasza na 54 Aukcję Promocyjną poświęconą przede wszystkim sztuce absolwentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, urodzonych po 1980 roku. W ofercie jest 128 dzieł: obrazów, grafiki, obiektów ceramicznych i ansamblaży. Wystawiona jest tez rzeźba będąca wielką truskawką – Granited&Gold Strawberry, autorstwa Kamili Stepniak. Wśród twórców obrazów są m.in. cieszące się popularnością Magdalena Połacik i Paulina Zalewska, której obraz sprzedał się na aukcji w Łodzi za 15.000 zł.

Aukcja stwarza rzadką możliwość wszystkim, którzy interesują się sztuką, czy to w aspekcie kolekcjonerskim, czy inwestycyjnym, do okazyjnych zakupów. Wszystkie obiekty zostały wycenione na podstawie kosztów wytworzenia, zatem ceny wywoławcze są bardzo niskie, np. obrazy będą licytowane od 300-600 zł, w zależności od formatu. Podobnie będzie z innymi obiektami. Na ogół, korzystając z okazji, w trakcie licytacji na Aukcjach Promocyjnych, klienci kupują ponad 80% zaoferowanych dzieł.

Obecnie, wszystkie dzieła przeznaczone na sprzedaż prezentowane są w siedzibie firmy przy ul. Wschodniej 69, na I piętrze oraz na stronie www.ryneksztuki.eu i innych portalach internetowych. Aukcja rozpocznie się w sobotę o godz.12:00 i będzie transmitowana na portalu www.onebid.pl. Licytować można telefonicznie, składać zlecenia przez stronę domu aukcyjnego www.ryneksztuki.eu lub korzystać z portali: www.onebid.pl i www.artinfo.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
msztuki
Nagroda ms przyznana
Red_Bull_Doodle_Art_2014_-_Warszawa_fot._Konrad_Rucinski-1
Red Bull Doodle Art Polska wybrany (foto)
miastosnow
Pokaz „Miasta snu” + impresje na sny, obrazy i wiolonczelę

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*