IMG_2391Tradycyjnie organizatorzy Festiwalu Sztuka i Dokumentacja organizują konkursy, w których udział może wziąć każdy zainteresowany. Program wystaw, pokazów i zorganizowanych form wymiany myśli jest ustalany w zależności od zgłoszonych propozycji.

FSiD w tym roku organizowany będzie w dniach 25-27 kwietnia. W jego skład tradycyjnie wejdzie wystawa Sztuka-Obiekt-Zapis. Ekspozycja składa się z dokumentacji dzieł, wystaw, projektów, akcji artystycznych, wykonanej zarówno przez artystów, jak i odbiorców sztuki, tak indywidualnych jak i instytucje.

Oprócz tego w tym roku odbędą się:  Film o sztuce – kategoria historyczna i współczesne środki filmowych. Celem kuratorów jest odnowienie we współczesnych warunkach tej popularnej kiedyś w kinematografii kategorii filmu dokumentalnego, jaką był film o sztuce. Kolejnym konkursem jest Tekst Wizualny – Galeria im Andrzeja Pierzgalskiego. Publikacje prac w piśmie “Sztuka i Dokumentacja”.

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 marca 2013. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz oświadczenie do pobrania można znaleźć tutaj.

Zobacz także:

4. Festiwal Sztuka i Dokumentacja 2012 – dzień 3 (foto)

4. Festiwal Sztuka i Dokumentacja 2012 – dzień 2 (foto)

4. Festiwal Sztuka i Dokumentacja 2012 – dzień 1 (foto)

L-UND. Łódzka Scena Podziemna 1985-1995 (foto+wideo)

3. Festiwal Sztuka i Dokumentacja – dzień drugi (foto+wideo)

3. Festiwal Sztuka i Dokumentacja – dzień pierwszy (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Atlas_Sztuki_1_fot.D.Szwemberg
Jesienne spotkania dzieci z malarstwem współczesnym
Fotofestiwal: nabór na warsztaty dla kuratorów i fotografów
Pomyśl sobie! w Galerii Bałuckiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*